up
ara

Umudunu Asla Kaybetme

Umudunu Asla Kaybetme Konusu ve Özeti

Umudunu Asla Kaybetme
Umudunuzu Kaybetmeyin kitabının da yazarı Necati Demirci tarafından kaleme alınan Umudunu Asla Kaybetme kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. En İyi Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786059857031 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Umudunu Asla Kaybetme isimli kitap 178 sayfadan oluşuyor. Umudunu Asla Kaybetme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: En İyi Yayınevi
ISBN: 9786059857031
Sayfa: 178 sayfa Basım Tarihi: 2015
Eğitimci - Yazar Necati Demirci'nin ilk kitabı olarak kaleme aldığı "Umudunu Asla Kaybetme" eserinin "Normal Boy" baskısı...

Yaklaşık 10 senedir ülkemizin pek çok sivil toplum kuruluşunda, üniversitelerde ve liselerde 'Kişisel Değişim' konusunda seminerler veren Eğitimci - Yazar Necati Demirci engin bilgi ve deneyimlerini 'Umudunu Asla Kaybetme' isimli eseriyle kitapseverlerin beğenisine sunmuştur.

"Umut Her Şeydir" önsözü ile başlayan ve üç bölümden oluşan kitabın 'Tanışma' başlıklı ilk bölümünde tutum ve davranışlarımız üzerinde duran yazarımız yaşam içerisindeki rol çatışmalarımızı da ele alarak verilen sözler ve bunları yerine getirmenin insan kariyeri açısından önemine değinmiştir. 'Sohbet' başlığını taşıyan ikinci bölümde ise İletişim - Motivasyon - Güven - Özgüven - İyi Niyet ve Samimiyet gibi konuları ele alarak temelde 'Başarı' konusunu işleyen yazarımız 'Hoşça Kalın' isimli son bölümde ise insana sahip olduğu değerleri hatırlatıp 'Umudunuzu Asla Kaybetmeyin' cümlesiyle eserine son noktayı koymuştur.
özlem şahin

özlem şahin

@ozlemsahin

Kişisel gelişim kitaplarını sevmezdim ama en iyi yayınevi yazarları sayesinde bakış açım değişti diyebilirim. Kalemini beğenerek okuduğum Necati Demirci'den muhteşem bir kitap.
ataç ikon Umudunu Asla Kaybetme
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Umudunu Asla Kaybetme - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
özlem şahin

özlem şahin

@ozlemsahin

İnsanın ölmesi çok dikkat çekmez ama insanlığın ölmesi dikkat çeker.
ataç ikon Umudunu Asla Kaybetme
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
özlem şahin

özlem şahin

@ozlemsahin

Sahip olacaklarınız uğruna sahip olduklarınızı bir kenara atmayın. Siz, birilerinin hayallerini yaşarken, birilerinin de sizin yaşantınızı hayallerinde yeşerttiğini unutmayın.
ataç ikon Umudunu Asla Kaybetme
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum