up
ara

Cudi'den Azerbaycan'a Bir General

Cudi'den Azerbaycan'a Bir General Konusu ve Özeti

Cudi'den Azerbaycan'a Bir General
Yeşil Kardinal kitabının da yazarı Cengiz Yücak tarafından kaleme alınan Cudi'den Azerbaycan'a Bir General kitabı Araştırma - İnceleme, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toplumsal Dönüşüm Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789756448731 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cudi'den Azerbaycan'a Bir General isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Cudi'den Azerbaycan'a Bir General kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Toplumsal Dönüşüm Yayınları
ISBN: 9789756448731
Sayfa: 296 sayfa Basım Tarihi: 2003
"Ben çocukların gözlerindeki o gökyüzü ışıltısını,yüreklerindekitertemiz yarınları ,anaların dilindeki ışıkları söndüren tüm kirlisavaşların düşmanıyım..O vatanseverliğin,Atatük sevgisinin ,barışın veözgürlüğün ,devlet ve millet bütünlüğünün sönmeyen ışığıydı...!
İbrahim

İbrahim

@ksfh

Gerçekten bir araştırmadan daha fazlası..

edebiyat,sosyoloji,felsefe,tarih,siyaset,politika gerçekten her kalıba girebilecek,ilkokullarda zorunlu okutulması gerekecek kalitede bir kitap.11 yıl önceden şu an yaşadığımız sorunlara değinilmiş bu sorunları yaşamamak için neler yapmamız gerektiği anlatılmış doğu sorunu tüm gerçekçiliği ile anlatılmış.Gerçekten kaliteli bir kitap keşke ilgi olsada tekrar basılsa daha çok insana ulaşsa.
0 beğen · 0 yorum

Cudi'den Azerbaycan'a Bir General - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle