up
ara

Lordum

Lordum Konusu ve Özeti

Lordum
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Freya Mclowell tarafından kaleme alınan Lordum kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055358815 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lordum isimli kitap 470 sayfadan oluşuyor. Lordum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Ephesus Yayınları
ISBN: 9786055358815
Sayfa: 470 sayfa Basım Tarihi: 2015
Savaş meydanlarındaki zaferleriyle tanınan, güçlü bir İskoç savaşçı…

Eider McDuck, çıktığı son görevde, ummadığı bir şekilde oyuna getirildi. Kardeşini kurtarmak için, düşmanıyla el sıkıştı ve bir yabancıyla evlendi. Evlendiği kadın dünyanın en güzel, en ateşli ve en ürkütücü kızılı olsa da, ondan etkilenmemek zorundaydı.

İngiltere'nin gülü olarak tanınan, tehlikeli, güzel bir İngiliz savaşçı…

Leydi Rose Crowfeld, kralın emriyle büyük bir göreve çıktığını sanırken, aslında büyük bir tuzağın içine düşmüştü. Kazandığı başarının sonucunda ödül beklerken, kendisini düşmanıyla evlenirken buldu. Evlendiği adam dünyanın en yakışıklı, en güçlü ve en dayanılmaz erkeği olsa da, ona karşı bir şey hissetmemek için elinden geleni yapacaktı.

Ve ikisi de istedikleri hiçbir şeyi yapamadı…

Aşk, beklenmedik bir ateşti onlar için. Yanmak istememiş ama yine de ateşe doğru yürümüşlerdi. Ne intikam düşüncesi onları durdurdu, ne de krallarının verdiği emirler… Fakat en yakınları tarafından ihanete uğradıklarında, mutlu olmak onlar için bir hayale dönüşmüştü. Girdikleri savaştan yara almadan çıkabilecekler miydi? Yolları tamamen ayrılacak mıydı? Yoksa affedip, güvenmeyi öğrenebilecekler miydi?
nehir

nehir

@nehir7

güzel kitapdı sürükleyiciydi okumayanlara tavsiye ederim
ataç ikon Lordum
kitaba 10 verdi
2 beğen · 1 yorum
Pelin Sueda Yıldız (@pelinsuedayildiz)
Lordum'a Bayıldım!

Niye bu aralar çok güzel kitaplar okuyorum bilmiyorum ama sanırım seçimlerin çok iyi. Yazar Türk olmasına rağmen tarihi aşk konusunu çok iyi işlemiş keza ben başta yazarı yabancı zannetmiştim . Rose ve Eider 'in aşkı o kadar güzel ki sizde hikâyenin kahramanı olmak istiyorsunuz. Ayrıca cildi ve Kapağına bayıldım. Ayrıca birbirlerine İngiliz ve Lordum diye hitap etmeleri çok hoşuma gitti. Sonuç olarak tarihî aşk sevmeyenler bile okumalı bence . Baskısı da güzeldi.
30.09.16 beğen cevap

Lordum - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle