up
ara

Baharı Beklerken (Destiny, #5)

Baharı Beklerken (Destiny, #5) Konusu ve Özeti

Baharı Beklerken (Destiny, #5)
Deli Dolu Bir Yaz (Destiny, #1) kitabının da yazarı Toni Blake tarafından kaleme alınan Baharı Beklerken (Destiny, #5) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786059809061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baharı Beklerken (Destiny, #5) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yaprak Yılmaz çevirmiştir. Baharı Beklerken (Destiny, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Yaprak Yılmaz
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786059809061
Sayfa: 400 sayfa Basım Tarihi: 2015
Kasabanın kitabevini işleten Amy Bright, gayet başarılı bir çöpçatandır. Kimin kiminle iyi anlaşacağını şıp diye anlar, onları bir araya getirip güzel bir ilişki kurmalarını sağlamak için her türlü organizasyonu yapar. Sıra kendine geldiğindeyse tutulur kalır.

Çocukluk arkadaşı Logan Whitaker'a karşı hissettiği şeylerin dostluktan öte olduğunu anladığında, eli ayağına dolaşır. Duygularını açıklama cesareti yoktur. Ama bir şekilde ortaya çıkmalarını da istemektedir. Yazmaya karar verir. Evet, Logan'a mektuplar yazar. Aşk mektupları… Üstelik gizemli bir hayrandan gelmiş gibi isimsiz mektuplar.

Logan'a etrafındaki birinin ondan hoşlandığını iyice hissettirdikten sonra açık açık konuşmaya niyetlidir. Ancak Logan, mektupları gönderen kişinin eski sevgilisi olduğunu düşünür. Bu karışıklık hem Logan'ın hem de Amy'nin hislerini etkileyecektir ancak onları daha büyük sürprizler beklemektedir.
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Destiny Kasabası' nı sevmeye başladım
Toni Blake serisinin 5. kitabıydı. Kasabanın kitabevini işleten Amy, çocukluk arkadaşı Logan' a karşı hissettiği şeylerin dostluktan öte olduğunu anladığında, eli ayağına dolaşır. Bu arkadaşlıktan sevgili olmaya terfi etmek için Logan ile Amy'nin arasında romantik ve eğlenceli güzel olaylar yaşanır. Yazar her zamanki akıcı dili ve anlatımıyla yine okunası bir roman yazmış.Ayrıca Destiny serisi devam edecek gibi izlenim uyandırıyor. Bu kitap da tatil kitabı diye sınıflandırdığım kitaplar arasında yerini aldı :)
0 beğen · 0 yorum
LadyMaria

LadyMaria

@ladymaria

Bayildimmmm
Toni Blake en sevdiğim yazarlardan biridir.Her kitabi ayri güzel ama bu kitap bambaşkaydi.Sanirim bu kadar çok sevmemde Amy'nin kitapci olmasinin etkisi büyük :) Hikâyeyi ve karakterleri çok sevdim.Kesinlikle tavsiye ederim.
0 beğen · 0 yorum

Baharı Beklerken (Destiny, #5) - S41

Logan bundan öncesinde suçlu hissetmenin ne olduğuna dair bir fikre sahip değildi ve şimdi artık bunu bildiğinden en yakın arkadaşıyla empati kurmak daha kolaydı. Tanrım, bu adamın bu kadar sert olmasına şaşırmamalı. Şimdiye dek Mike'ın cana yakından biraz daha az seviyede tuttuğu arkadaşlık anlayışına sabretmişti çünkü onlar birbirlerinin en iyi arkadaşıydı ama şimdi, Mike'ın bu hissiyatının nereden geliyor olduğuna yônelik ta midesinden gelen bir hissi vardı.
ayrıksı tarafından eklenmiştir.