up
ara

Dersimiz Atatürk

Dersimiz Atatürk Konusu ve Özeti

Dersimiz Atatürk
Bütün Oyunları 5 - Fehim Paşa Konağı kitabının da yazarı Turgut Özakman tarafından kaleme alınan Dersimiz Atatürk kitabı Çocuk, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786051116013 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dersimiz Atatürk isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Dersimiz Atatürk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık
ISBN: 9786051116013
Sayfa: 60 sayfa Basım Tarihi: 1970
Sevgili çocuklar,Bu kitap, hayatını Atatürk ile ilgili araştırmalara adamış olanTurgut Özakman'ın yazdığı Dersimiz Atatürk filmindeki bilgiler ve fotoğraflarla hazırlandı.Resimli öykü-tarih kitabı, Atatürk'ün hayatı, zaferleri, devrimleri ve Türkiye cumhuriyet tarihi ile ilgili rehber bilgiler içeriyor. En önemlisi, Atatürk'ün büyüklüğünü ve değerini bir kez daha gözler önüne seriyor.İlkokul 5. sınıfta okuyan öğrencilerin Atatürk'ü daha iyi anlamaları için verilen bir ödev ile başlayan öykü, içerdiği bilgilerle eşsiz bir bilgi kaynağı...Evde, okulda, her yerde yararlanabileceğiniz bu kitap ileAtatürk'ü çok daha iyi tanıyacak, anlayacak ve bir ömür boyuunutmayacaksınız!
Rengin Nohutcu

Rengin Nohutcu

@renginnohutcu

bu mükemmel yaa filmini izlemiştim atamızın bizim için ne kadar çok uğraştığı ve silah arkadaşları yani bu kitaba 20000 yıldız yani daha fazla yıldız veriyorum  ♥  ♥  dünyadaki herkes okusun bence yada filmini izlesin.
ataç ikon Dersimiz Atatürk
kitaba 10 verdi
0 yorum
gamze

gamze

@dimple

Öğrencilerim için aldım. Filmin sahnelerinden ve repliklerinden oluşuyor. Gayet başarılı.
ataç ikon Dersimiz Atatürk
kitaba 10 verdi
0 yorum
zeynep arkun

zeynep arkun

@zeyneparkun37 - Afyon

 ♥  » 
ataç ikon Dersimiz Atatürk
kitaba puan vermedi
1 yorum
zeynep arkun (@zeyneparkun37)
bunu okudum ve çok güzel okumayanlar için tavsiye ederim arkadaşlar bence bunu herkez okumalı diye düşünüyorum
10.04.14 beğen cevap

Dersimiz Atatürk - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle