up
ara

SevgilimiBuldum.Com

SevgilimiBuldum.Com Konusu ve Özeti

SevgilimiBuldum.Com
SevgilimiBuldum.Com kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Pınar Polat
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786059809122
Sayfa: 256 sayfa Basım Tarihi: 2015
Cat Thomas, çalkantılı ilişkilerin kadınıdır. Hayatına giren erkeklerin hepsinde bir kusur bulmayı başarır. Hiçbiriyle gerçekten ciddi bir ve uzun vadeli bir ilişkiye giremez. Bunun suçlusu da asla kendisi değildir. Tamamen 'kusurlu' erkekler yüzünden bu haldedir. Sonuçta üstünü biraz kazıyınca, hepsinin yaldızları dökülüp defoları ortaya çıkmaktadır.

Bir gün, lise aşkı ve ağabeyinin en yakın arkadaşı Shane Decker çıkagelir. Yıllar sonra ilk kez bir araya gelirler ve aralarında karşı konulması güç bir çekim oluşur. Yalnız bu defa bir sıkıntı vardır çünkü Cat, ne kadar derine kazırsa kazısın, Shane'in farklı bir yüzünü göremiyordur. Shane hep aynı adamdır; aynı mükemmel adam. Ezberi bozulan Cat için işler sarpa sarmıştır.

Eğlence zaten kaçınılmazdır da; ya aşk? Hem de en mükemmelinden… Mümkün müdür?
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Gereksiz abartılmış cinsellik
Yazarın merakla beklediğim ama tamamen hayal kırıklığı yaşadığım bir kitap oldu benim için. Dediğim gibi yazarın daha önce iki kitabını severek ve beğenerek okudum. Romantik komedi türü olarak ve kapağına bayılarak aldığım kitap maalesef amacına uygun yazıldığını düşünmüyorum. Ha kitap çok mu kötü? Tabi ki değil , akıcı dili ve anlatımıyla okuyucuyu sıkmadan kendini okutuyor. Nasıl desem Grinin Elli Tonu adlı seriyi bir çok kişi okumuştur veya konusu ile ilgili az da olsa bir bilgiye sahiptir. Yani işin özeti şu ki bu kitaptaki cinsellik ile ilgili ayrıntılar ve konuların anlatım sıklığı Grinin ElliTonu 'nu açık ara sollar. Konuya ilgi duyanlara tavsiye edilir.
ataç ikon SevgilimiBuldum.Com
kitaba 2 verdi
0 yorum

SevgilimiBuldum.Com - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle