up
ara

Küçük Hırsız

Küçük Hırsız Konusu ve Özeti

Küçük Hırsız
Bir Varmış Bir Yokmuş kitabının da yazarı Sena Yavuz tarafından kaleme alınan Küçük Hırsız kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053487753 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Hırsız isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap En Karamsar Okurları Bile Mutlu Eden Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Hırsız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Martı Yayınları
ISBN: 9786053487753
Sayfa: 416 sayfa Basım Tarihi: 2015
Bir hırsıza ne kadar güvenebilirsiniz?Prens, bir hırsızı seçti ve kader onları bir araya getirdi.Sevgi ve güven bulutları üzerinde, tatlı bir masala dönüştü onların hikâyesi.Bir gece hayallerini yazıp ateşe attılar, çünkü yanıp kül olmadan gerçekleşmeyecekti hiçbirisi.Gözyaşları gülümsemeye dönüşürken önemli olan tek şey sevmekti birini.Prens ve 'kötü olan' sevilmeyi beklerken, prenses mutlu olmayı seçti.Ve küçük hırsız çalabileceği en büyük şeyi aldı.Ailesine bakmak için okulunu yarım bırakmış, sokaklarda hırsızlık yapan bir kız: Azra.Ailesinin saltanatıyla Prens olmak için doğmuş yakışıklı bir genç: Ekin.Kötü olmak için yaşayan, iyilikler prensi: Anıl.Okudukça prensesin sorusunu hissedeceksiniz:Siz çaldıklarınızın farkında mısınız?
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Oldukça genç bir yazar olması kitabı okumaya başlarken biraz tedirgin olarak başlamama neden olmadı değil. Daha önce kitap hakkında ki okumuş olduğum yorumlar, kitabın ergen işi olduğu yönünde olsa da bir de kendim okuyup değerlendirmek istedim. Zaten kitabın konu gereği kitap sitelerinde " gençlik edebiyatı " başlığı altında sınıflandırılması da bunu doğrular nitelikteydi. Ancak bana göre benzer gurup kitaplardan en az on adım önde bir üslup ve yaşlara göre uygun betimlemeler ile okuyucuya hayalpereslik ve mübalağa içerdiğini düşündüren bir anlatımı yoktu. Aksine konu olarak da akıcı ve mantıklı bir düzen çerçevesinde ilerleyen kitabı sevdim ben. Kendi çapında aksiyonu, romantizmi ve anne -babasız yetişen bir genç kızın bir proje ödevi ile değişen hayatını anlatan sevimli bir roman.
ataç ikon Küçük Hırsız
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
gizem baykal

gizem baykal

@gizembaykal

4.sınıfta okumuştum çok güzel bir roman
tavsiye ederim.
ataç ikon Küçük Hırsız
kitaba puan vermedi
1 beğen · 6 yorum
Masivaa_ (@asenakrt)
Bu hikaye değil ki. Roman.
14.06.17 beğen cevap
gizem baykal (@gizembaykal)
Sence ben ne yazmışım yukarıda.
14.06.17 beğen cevap
Masivaa_ (@asenakrt)
4. Sınıfta mı okudun cidden?
14.06.17 beğen cevap
gizem baykal (@gizembaykal)
Evet
14.06.17 beğen cevap
gizem baykal (@gizembaykal)
kütüpkütüphane den almıştım
14.06.17 beğen cevap
Masivaa_ (@asenakrt)
Tamam
14.06.17 beğen cevap

Küçük Hırsız - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
39
KİTAP
En Karamsar Okurları Bile Mutlu Eden Kitaplar
Karamsar bir ruh halindeki okurlarını bile gülümsetmeyi başarabilen içi mutluluk dolu kitaplar listelenmektedir. Sen de tebes...