up
ara

Tatlı Hesaplaşma

Tatlı Hesaplaşma Konusu ve Özeti

Tatlı Hesaplaşma
Tatlı Hesaplaşma kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Bige Turan
Yayınevi: GO!
ISBN: 9789759998264
Sayfa: 440 sayfa Basım Tarihi: 2015
Vakit gelmiştir. Savaş artık kapıdadır. Kalbi duru bir Nefilin yeryüzünü iblislerden temizleyeceğine dair kehanetten haberdar olan Dükler, Anna'nın peşine düşmüştür. Anna, hem kendi soyunun hem de tüm insanlığın kaderini belirleyecek olan hesaplaşma gününe kadar saflığını muhafaza etmek zorundadır. İblisleri cehenneme geri gönderecek olan Erdem Kılıcı'nı kullanabilmesi buna bağlıdır. Ama peşindeki iblisler ve yanı başındaki Kaidan Rowe ile işi hiç de kolay değildir. Anna ne pahasına olursa olsun, saflığını ve inancını koruyarak hayatta kalmalı ve iblislerle kozlarını paylaşacakları bu görkemli savaşa öncülük etmelidir.
Gamze Türk

Gamze Türk

@gamzeturk

Evet serinin üçüncü kitabıda bitti. Serinin diğer kitapları gibi ne zaman başladı ne zaman bitti anlamadım. Kitabın ismine bakınca bu kitapta daha çok olay bekledim ama gene fazla olay olmadı. Ama dediğim gibi olaysızda olsa çok akıcıydı. Bu kitapta Anna daha da bir olgunlaşmıştı. Ee olgunlaşsın bi zahmet cennetin bekçisi sonuçta. Aşk kalbin saflığıdır. Aşık kalp saf kalptir. Anna ve kai bunu kanıtladılar ve ebediyen birleştiler. Jon nı baba olarak hayal etmek çok komikti ama babalığın hakkını verdi. Bazı acılar oldu. Ama Anna bunda da büyük bir olgunluk gösterdi ve nefillerin hayatını değiştirdi. Zaten her zaman öyle olmalı iyilik kötülüğü yenmeli. Ama şöyle bir bakınca sanırım gercek hayatta da iblisler hüküm sürüyor değilmi. Belki bir gün iyilik buralardada galip gelir. Serinin son kitabıda basım aşamasındaymış. Tatlı cazibeyi de dört gözle bekliyorum.Unutmayın bir gün elbet iyiler kazanacak...
ataç ikon Tatlı Hesaplaşma
kitaba 9 verdi
0 yorum
Tuana Akbaş

Tuana Akbaş

@tuanaakbas

Eveett. Serinin 3. kitabının da bitmesi ve hala aklımdan çıkmaması, geceleri rüyalarımı kabusa çevirmesi normal mi bilmiyorum. İşin açığı Marna ve Patti olmadan 4. kitap nasıl olur hiç bilmiyorum. Ama yine de gayet güzeldi. Okumayı sevdiren serilerden bence. Ben bu tamamlamak için gitttim Tuyap'a. Oradaki kitaplar yıpranmıştı. İnternet üzerinden alacağım. Ama Go Yayınevi nin standında Kaidan Rowe içi yapılmış özel rozetler ilgimi çekti. Çok hoştu. Sınıfımdaki tüm arkadaşlarıma önerdim ve sınıfça bu seriyi okuyoruz denebilir. <3 <3 <3
ataç ikon Tatlı Hesaplaşma
kitaba 10 verdi
0 yorum

Tatlı Hesaplaşma - S41

Sakinleştikten ve darmadağın olmuş odama girecek cesaretimi topladıktan sonra Kaidan'ı görüntülü arayıp ona her şeyi anlattım. Herhangi bir duygusal renk vermemiş olabilirdi ama yüzündeki canice ifade her şeyi anlatıyordu. Avuçlarını sertçe gözlerine sürttü, sonra parmaklarını saçlarının arasından geçirdi.
Ezgi Erdoğan tarafından eklenmiştir.