up
ara

Sahte Nişanlı

Sahte Nişanlı Konusu ve Özeti

Sahte Nişanlı
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Cara Elliott tarafından kaleme alınan Sahte Nişanlı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053436935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sahte Nişanlı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Mina Torlak çevirmiştir. Sahte Nişanlı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Melek Mina Torlak
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053436935
Sayfa: 336 sayfa Basım Tarihi: 2015
Aşkın Kimyasını Keşfedin...

Bilime olan merakıyla tanınan dul Leydi Ciara Sheffield zor günler geçirmektedir. Kocasını zehirlediğine dair dedikodular tüm şehre yayılmıştır. Ünlü çapkın Hadley Kontu Lucas hakkında da bambaşka söylentiler dolanmaktadır. Leydi Ciara ve Hadley Kontu'nun tek ortak yanı, ikisinin de gazetelerin dedikodu sayfalarına malzeme olmalarıdır fakat antik bir elyazması onları bir araya getirir.

Ciara, onu darağacına yollayacak söylentilerden korunmak için unvan sahibi bir nişanlıya ihtiyaç duyarken Lucas da antik elyazmasının sırlarını çözmeye çalışan amcasına yardım etmek zorundadır. Bu yüzden, Lucas'ın ikisine de yarayacak teklifine hayır diyemeyen Ciara, mantığın insanı her zaman doğru yola sokmadığını öğrenecektir.

"Tutku ve gerilim dolu, ustaca yazılmış bir romans. Karakterlerin gelişimi harikulade; diyaloglar, zekice espriler ve yaramaz imalarla bezeli; hikâyeyse çok heyecanlı. Bu kitap bir harika!"
-Romance Reviews Today-
nehir

nehir

@nehir7

güzel kitapdı akıcıydı nasıl bittiğini anlamadım tavsiye ederim
ataç ikon Sahte Nişanlı
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

Sahte Nişanlı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle