up
ara

Senden Sonra

Senden Sonra Konusu ve Özeti

Senden Sonra
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Emily Hope tarafından kaleme alınan Senden Sonra kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Novella Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053488712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Senden Sonra isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Dedeman çevirmiştir. Senden Sonra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Ayşe Dedeman
Yayınevi: Novella Yayınları
ISBN: 9786053488712
Sayfa: 256 sayfa Basım Tarihi: 2015
"Eğer değer verirsen incinirsin, insanlar incitir." Bir Noel günü savaşma ruhumu kaybettim ben, karanlığa hapsoldum. Senden sonra umut hep bir uhdeydi. Debbie'nin bir Noel günü verdiği karardan sonra bütün yaşamı hiç tahmin edemeyeceği bir biçimde değişmiştir; o günden sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bizi gerçekten biz yapan nedir? Yaşamayı tercih ettiklerimiz mi, ardımızda bıraktıklarımız mı? Yaşadığımız anlar mı, yoksa geride bırakmaya çalıştıklarımızın acısı mı? Senden Sonra pişmanlıkların, acının, hayal kırıklıklarının nasıl da insanın yaşamını gölgelediğinin hikâyesi…
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

2018 yılının okuduğum ilk kitabı olmakla beraber isim benzerliği olan olan kitaplardan konu açısından farklı. Geçmişte psikolojik ve fiziksel travma yaşamış olan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala etkilerini taşıyan Debbie babasının mütevazı Kitapevini işletmektedir. Kitap iki ayrı tarihlerden kesitler halinde anlatilmakta ve aralarda kim olduğunu finale yakın öğrendiğim birine yazılan mektuplardan oluşuyor. Her ne kadar sorunları olsa da dostlar ve yeni başlangıçlar Debbie'nin kendisini bulmasına yardımcı oluyor. Debbie hem mutluluğunu hem de vicdanını rahata kavuşturabilecek mi acaba?
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Gamze Türk

Gamze Türk

@gamzeturk

Herkesin bir hikayesi vardır... Evet bir masal daha bitti ilk 75 sayfada sıkıcı gelsede sadece bitsin diye okurken olaylar birden içine cekti nasıl oldu bende bilmiyorum ama 3 günde zor 75.sayfaya geldim bir günde kalanı bitirdim kesinlikle okunması gerek kış ayında insanın içini ısıtan bir kitap gercek hayatta aslında okadar cok karşılaştığımız şeylerki insan düşünmeden edemiyor neyse uzatmıycam ama kütüphanenizde kesinlikle bulunmalı beklentileriminde üstünde mükemmel bir romandı..
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 8 verdi
2 beğen · 0 yorum
Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

Romanın konusu oldukça güzel, hayattan kesitler sunan, insanın içini ısıtan bir akışa sahip. Fakat o devrik cümleler, kelime hataları okumayı oldukça zorlaştırıyor.
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 7 verdi
2 beğen · 0 yorum

Senden Sonra - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Aybike Parlak

Aybike Parlak

@aybikeparlak

"Eğer değer verirsen incinirsin, insanlar incitir."
ataç ikon Senden Sonra
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
10 beğen · 0 yorum
Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

İnanmak var etmektir. Şüphe etmeksizin inanırsan, o şey gerçek olur.
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
7.7/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0