up
ara
‹ Senden Sonra

Senden Sonra Kitap İncelemeleri

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

2018 yılının okuduğum ilk kitabı olmakla beraber isim benzerliği olan olan kitaplardan konu açısından farklı. Geçmişte psikolojik ve fiziksel travma yaşamış olan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala etkilerini taşıyan Debbie babasının mütevazı Kitapevini işletmektedir. Kitap iki ayrı tarihlerden kesitler halinde anlatilmakta ve aralarda kim olduğunu finale yakın öğrendiğim birine yazılan mektuplardan oluşuyor. Her ne kadar sorunları olsa da dostlar ve yeni başlangıçlar Debbie'nin kendisini bulmasına yardımcı oluyor. Debbie hem mutluluğunu hem de vicdanını rahata kavuşturabilecek mi acaba?
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

Romanın konusu oldukça güzel, hayattan kesitler sunan, insanın içini ısıtan bir akışa sahip. Fakat o devrik cümleler, kelime hataları okumayı oldukça zorlaştırıyor.
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 7 verdi
2 beğen · 0 yorum
Gamze Türk

Gamze Türk

@gamzeturk

Herkesin bir hikayesi vardır... Evet bir masal daha bitti ilk 75 sayfada sıkıcı gelsede sadece bitsin diye okurken olaylar birden içine cekti nasıl oldu bende bilmiyorum ama 3 günde zor 75.sayfaya geldim bir günde kalanı bitirdim kesinlikle okunması gerek kış ayında insanın içini ısıtan bir kitap gercek hayatta aslında okadar cok karşılaştığımız şeylerki insan düşünmeden edemiyor neyse uzatmıycam ama kütüphanenizde kesinlikle bulunmalı beklentileriminde üstünde mükemmel bir romandı..
ataç ikon Senden Sonra
kitaba 8 verdi
2 beğen · 0 yorum