up
ara

Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları

Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları Konusu ve Özeti

Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Joe Bluhm tarafından kaleme alınan Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları kitabı Fantastik, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Longman yayınevinden 2012 yılında 9786054248957 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülbin Baltacıoğlu çevirmiştir. Kitap Okul Öncesi Çocuk Edebiyatı Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Gülbin Baltacıoğlu
Yayınevi: Pearson Longman
ISBN: 9786054248957
Sayfa: 56 sayfa Basım Tarihi: 2012
"Herkesi bir hikayesi vardır ve tüm hikayeler önemlidir. Bay Morris Lessmore kelimeleri, hikayeleri, en çok da kitapları severdi.

Bir gün , beklenmedik bir biçimde Morris' in dünyası darmadağın oldu. Kelimeleri, hatta harfleri bile uçup gitmişti.

Birden ışık parladı gökyüzünde, ona şans getirecek bir ışık! Mavi gökyüzünde kanat çırpan kitaplar gördü. Uçan kitaplardan birinin peşine takıldı ve..."

Kitaplar bize hayatlar sunar, her kitap bir başkasının hayatıdır aslında ve biz de bu başka hayatlara kitaplar sayesinde dokunabilir hatta yaşarmışçasına hayatımızın bir parçası haline getirebiliriz.

"2012 En İyi Kısa Animasyon Filmi Oscar" ödüllü "Bay Morris Lessmore' un Uçan Kitapları", yeni hikayelerin ve yeni hayatların müjdecisi belki de...

Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Nutellabrain

Nutellabrain

@nutellabrain

Morris " herkesin bir hikayesi vardır ve her hikaye önemlidir " dedi.
ataç ikon Bay Morris Lessmore'un Uçan Kitapları
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
136
KİTAP
Okul Öncesi Çocuk Edebiyatı Kitapları
Anasınıfı ve kreş öğrencisi çocuklarımız için özel olarak hazırlanmış okul öncesi kitapları. Çocukların hayal güçleri ve geli...