up
ara

Yamyamın Kızı Kitap İncelemeleri

Öncelikle ilk gün kitap elimde parçalandı, iki gün boyunca parçaları ile dolaştım. Anlayamadığım şey ise böyle mükemmel kitaplar kütüphane köşelerinde çürürken en ahmakça kitaplar nasıl baskı rekorları kırabiliyor? Neyse bu bambaşka bir konu...

"Hayatımdaki en büyük sırrı keşfetmem, bir erkekler tuvaletinin iki yana açılır kapısını seyretmeye koyulduğumda başlamıştı. "
şeklinde harika bir giriş ile başlayan; susmak bilmeyen bir yazarın garip isimli, bitmesini istemeyeceğiniz romanı. Kesinlikle okuyun derim ben ve her sayfasında kendinizi keşfedin!...
ataç ikon Yamyamın Kızı
kitaba 10 verdi
4 yorum
Şule (@sule10)
Bu kitabı her kitapçıda bulabilir miyim?
15.01.16 beğen cevap
RT.D. (@312)
Aslında üye olduğum kütüphane de bulduğum bir roman.99 basımlı bayağı bir eski yani ama kitapçılarda vardır diye düşünüyorum...(@sule10)
15.01.16 beğen cevap
Gül Ayan (@gulayan)
Merhaba, bazı yorumlar vardır ki beni bir kitabın peşine sürüklüyorlar...İtiraf etmeliyim ki kitabın ismi tedirgin etmesine rağmen, edindim ve okudum. Size teşekkür ediyorum bu güzel kitap okur macerası için. İlk fırsatta kitapla ilgili düşüncelerimi, içimden geldiği gibi ( uzun uzun : )) yazarım...Yeni kitaplarda buluşmak dileğiyle, hoşça kalın.
03.10.16 beğen cevap
RT.D. (@312)
Merhaba Gül Hanım öncelikle Montero'nun bu romanını okumanıza sevindim, ne yalan söyleyeyim özellikle, benim önerimle okumanıza çok da mutlu oldum. Şimdi yazdıklarımı tekrar okumamı sağladınız düşünüyorum da okuduğum zaman roman genel itibariyle beni etkilemişti, hem de fazlasıyla, içindeki cümlelerin birçoğunun altını çizdiğimi bir yerlere not aldığımı da hatırlıyorum. Konuyu ve ilerleyişi düşündüğümde çok yeterli bulmadığım kısımlar olmuştu, sizin de bu konuda fikrinizi merak ediyorum, buna rağmen bende iz bırakmıştı belki biraz klişe ama önemli olan unsurun bu olduğuna inanıyorum geriye dönüp baktığınızda bir şeyler bırakmış mı sizde asıl dikkate değer olan da bu olmalı belki de. Her ne kadar romanı beğenip beğenmediğinizi cümlelerinizden çıkaramamış olsam da :) beğendiğinizi umarak, bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim :) iyi birgün dilerim efendim size de.
04.10.16 beğen cevap