up
ara

Shannara'nın Elftaşları - 4

- The Elfstones of Shannara

Shannara'nın Elftaşları - 4 Konusu ve Özeti

Shannara'nın Elftaşları - 4
Shannara'nın Dilekşarkısı Shannara Efsanesi'nin Üçüncü Cildi kitabının da yazarı Terry Brooks tarafından kaleme alınan Shannara'nın Elftaşları - 4 kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053755203 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shannara'nın Elftaşları - 4 isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Emre Alkım çevirmiştir. Shannara'nın Elftaşları - 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Barış Emre Alkım
Yayınevi: İthaki Yayınları
ISBN: 9786053755203
Sayfa: 600 sayfa Basım Tarihi: 2016
Fantastik edebiyatın en önemli eserlerinden biri olan Shannara Efsanesi'nden uyarlanan epik fantastik dizi The Chronicles of Shannara 2016'nın en çok seyredilecek TV dizilerinden biri olmaya aday!

Iron Man üçlemesi ve Avengers filmlerini de sinema dünyasına kazandıran Jon Favreau'nun imzasını taşıyan dizinin uyarlandığı kitaplar Shannara'nın Elftaşları ve Shannara'nın Dilekşarkısı yeni baskılarıyla yeniden İthaki'de.

Bilim ve insanlığın çağının sonu geldi; artık dünyaya hükmetme sırası yeni ırklar ve büyüde. Ancak büyü bile, büyük bir tehlikenin doğmasına engel olabilmiş değil. İblisler serbest ve dünyanın sonu gelmek üzere. Sadece, Shannara soyunun son varisi Wil Ohmsford, Prenses Amberle'yi dünyayı kurtarmayı amaçladığı tehlikeli görevde koruyabilecek güce sahip. İblislerin lideri ise buna izin vermemek için tüm gücünü kullanmaya kararlı.

"Bir fantastik edebiyat klasiği."
-Frank Herbert-

"Brooks'un eserleri, hayatımın büyük bir parçası."
-Patrick Rothfuss-

"Eğer Tolkien fantastik edebiyatın büyükbabasıysa, Brooks da en sevilen amcasıdır."
-Peter V. Brett-

"Eşsiz bir yazar. Eğer Terry Brooks okumadıysanız, fantastik edebiyat okumamışsınız demektir."
-Christopher Paolini-

"Fantastik edebiyatı önemli bir tür haline getiren öncülerden."
-Brent Weeks-
Tengrist

Tengrist

@tengrist

Dizisi yayına girince büyük övgülere kanarak okumaya karar verdiğim fantastik kurgu.
Görkemli diziye rağmen vasat bir kitap. Fazlasıyla abartılıyor seyircileri tarafından. Okunsa da olur okunmasa da kategorisinde benim için. Daha iyi serilere zaman ayırmak akıllıca.
0 beğen · 0 yorum

Shannara'nın Elftaşları - 4 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle