up
ara

Genç Patron

Genç Patron Konusu ve Özeti

Genç Patron
Bir iddia yüzünden bir gece beraber olan çift yıllar sonra iş hayatında bir araya gelir. Pişmanlıklar ve aşk dolu hikaye anlatılmaktadır.
Yayınevi: Parola Yayınları
ISBN: 9786059121576
Sayfa: 576 sayfa Basım Tarihi: 2016
Genç Patron Kitabı Hakkında Genel Bilgiler

Özlem Çorapçı tarafından kaleme alınan Genç Patron kitabı Parola Yayınları tarafından yayınlanmıştır.

Genç Patron Kitabının Konusu

Azra aşık olduğu Bora ile o gece birlikte olmuştur. Bora’nın dokunuşları tenine değmesi onu oldukça etkilemiştir. Ama bilmediği şey Bora’nın bir iddia sonucu onunla beraber olmasaydı. O gecenin sabahında Azra bunu öğrenir.

O gece yaşananlar Bora’nın aklından uzunca yıllar çıkmadı. Yıllar geçtikçe o gece ikisi tarafından da unutulmadı.

Yıllar sonra Bora ve Azra’nın yolları yine kesişir. Azra çekici bir kadın olarak asistan, Bora ise yaptığından pişman olarak Azra’nın peşinde bir patron. İkili arasında yıllarca süren bu aşk hiç tükenmeden devam ediyordu işte. Bora yaptığı hatayı telafi edip Azra2nın gönlünü alabilecek mi?
zümrüt beyce

zümrüt beyce

@zumrutbeyce

Mükemmel
Kitabı ilk Wattpad'de arkadaşımın tavsiyesi ile 20. bölümünde okumaya başladım. Daha finali gelmeden kitap olacağı haberi geldi. Ben henüz 10. bölüme kadar okudum. Yazar benim için bir ilk olan olaya imza attı. Kitabın finalini de sitede verip kitap haline getirdi. Mükemmel bir kitap. aşk, duygu, içtenlik. hepsi bir arada işlenmiş. Bu kitapta zoraki bir aşk yok. zorla evlendirilme, kayıplar yok. bu kitapta olan tek şey mükemmel bir adam ve mükemmel bir kalbi. Bu kitap bir erkeğin aslında sevince neler yapabileceğini gösteriyor. Öyle uçuk kaçık bir şey beklemeyin. sadece tebessüm edeceğiniz, sayfalarında kelimelerinde kendinizi kaybedeceğiniz bir kitap. Bora'ya aşık olacağınız ve kitabı okuması için eşinize sevgilinize vereceğiniz bir kitap:)
ataç ikon Genç Patron
kitaba 10 verdi
0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

okunmaya değer...
İlk defa okuduğum bir yazar olmasına rağmen beklentimi fazlasıyla karşılayan bir roman oldu benim için. Kitaptaki konu akışı gereği bahsi geçen tüm duyguların okuyucuya tamamen hissettirilerek yansıtılması çok hoş olmuş. Kitap genel olarak aşk, bağlılık, sadakat ve aile olma kavramlarını akıcı bir anlatımla harmanlayıp güldüren, ağlatan, hüzünlendiren merak ettiren çok güzel bir kitap çıkarmış ortaya. Sevgili Özlem Çorapçı gönlüne sağlık :)
ataç ikon Genç Patron
kitaba 9 verdi
0 yorum
fatma yiğit

fatma yiğit

@fatmayigit

KİTABIN SONU GÜZELDİ AMA TAMAMI İÇİN BİR ŞEY SÖYLEYEMEM.ÇÜNKÜ ÇOK FAZLA BEL ALTI YER VAR VE BU BENİ OKURKEN RAHATSIZ ETTİ.EN AZINDAN BİTİRDİKTEN SONRA KEŞKE OKUMASAYDIM DEMEDİM.KİTABIN SONU İÇİN BAŞI OKUNMAYA DEĞER.OKUYACAK OLANLARA ŞİMDİDEN SÖYLEMİŞ OLALIM.
ataç ikon Genç Patron
kitaba puan vermedi
0 yorum
Gülşah

Gülşah

@gulsahh

bu kitapda bazı bölümler hırçın piç e benziyor alıntı yapmış gibi sanki
ataç ikon Genç Patron
kitaba puan vermedi
3 yorum
Gülşah (@gulsahh)
harika piç romanına yanlış yazmısım
27.11.18 beğen 1 cevap

Genç Patron - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle