up
ara

Ensemdeki Nefes

Ensemdeki Nefes Konusu ve Özeti

Ensemdeki Nefes
Sevdanın Türlü Yüzü kitabının da yazarı Dilara Büyük tarafından kaleme alınan Ensemdeki Nefes kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agapi yayınevinden 2016 yılında 9786059817202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ensemdeki Nefes isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Ensemdeki Nefes kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Agapi
ISBN: 9786059817202
Sayfa: 496 sayfa Basım Tarihi: 2016
Bu öyle büyük bir aşk olacaktı ki, daha önce tattıkları hiçbir duyguyabenzemeyecekti. Dünyalarını yerinden oynatacak, kendi benliklerini kaybettirecekti. İkisi de ben diyemeyecekti, çünkü onlar artık ben ya da o değillerdi, biz'in içerisinde kaybolacaklardı. Ne var olacaklardı ne de yok. Yanacaklardı ama aşkla yanmayı bilmiyorlardı. Birbirlerini saracaklardı ama sevdayla sarınmayı bilmiyorlardı. İkisi de canından öteye koyacaktı birbirini ancak can nerede bitiyor, canan nerede başlıyor ayıramayacaklardı.

Acemi aşıklardı onlar. Bu acemilikle tükeneceklerdi. Tam tükendik derken, yandık tutuştuk, bittik derken, küllerinden yeniden doğacaklardı. Birinin kalbi diğerinin yanında atmazsa, yok olup sonsuz olacaklardı.

Zümra; kalbim diyecekti...
Barlas; nefesim diyecekti...
Ve artık kalplerinin atmasını sağlayan nefesten asla vazgeçemeyeceklerdi.
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik - Kocaeli / İzmit

Fazlaca hayalperest türde yazılmış, ekstra romantizm içeren ( yer yer fazlası yoran ) klişe olmuş bir konusuyla çok da beğenerek okumadım. Tabi ki kurgusal yazılan romanlar hayal kurularak kurgulanır ancak bu kitaptaki aşk fazlaca abartılmış olması inandırıcılıktan sapmaya neden oluyor okurken.Sayfalarca diyalogsuz birbirlerine olan aşkı betimlemeler ile anlatınca atlamadan okuyamadım doğrusu. Her daim esas oğlan zengin bir CEO Barlas , ve aşık olduğu kız da şirketin genel müdürü 24 yaşındaki Zümra. Klişe olmasına rağmen konusu kimi yerlerinde oldukça güzel ve keyifliydi. Güzel bir kampanyadan yararlanarak aldığım yazarın iki kitabından ilkini okudum, sıra ikincisi ''Sevdanın Türlü Yüzü'' nde. İkinci kitapda da sanırım Zümra İle Barlas'ın kızı Belde 'yi anlatıyor yazar.
ataç ikon Ensemdeki Nefes
kitaba 5 verdi
0 yorum

Ensemdeki Nefes - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
6/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0