up
ara

Sevgili Michele

Sevgili Michele Konusu ve Özeti

Sevgili Michele
Ti Ho Sposato per Allegria kitabının da yazarı Natalia Ginzburg tarafından kaleme alınan Sevgili Michele kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1990 yılında 9755102043 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgili Michele isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yonca Arın çevirmiştir. Sevgili Michele kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Yonca Arın
Yayınevi: Can Yayınları
ISBN: 9755102043
Sayfa: 160 sayfa Basım Tarihi: 1990
Sevgili Michele
gizli-buzlanma

gizli-buzlanma

@gizlibuzlanma

Çevirmen sorunu
Harika bir kitap olabilirmiş, keşke çevirmeni sözlük üzerinden çevirmeseymiş. Duygular ve cümleler havada kaldı. Okuyup anlayan olursa haber versin :)
ataç ikon Sevgili Michele
kitaba 6 verdi
0 beğen · 2 yorum
selman bulut (@selmanbulut)
Çevirmen konusunu bende bir aralar kafama çok takmıştım kendi çapımda yaptığım araştırmalar sonucu can yayınlarının ve yapı kredi yayınlarının bu konuda iyi olduğunu öğrendim.
16.02.16 beğen cevap
gizli-buzlanma (@gizlibuzlanma)
Ben de uğraşıyorum çeviri işiyle. Sözlükten bakılarak yapılacak bisey değil. Çeviri konusunda tatminimi nirvanaya ulaştıran bir marc levy nin ilk gün ve ilk gece kitapları, bir de otomatik portakal kitaplarıdır. Hele otomatik portakal argo jargonuyla yazıldığı için epey zor olurdu. Dost körpe bu çevirisi hasebiyle yakın takibe aldığım bir çevirmendir. Şiddetle tavsiye ediyorum
16.02.16 beğen cevap

Sevgili Michele - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle