up
ara

Muzlu Pastam

Muzlu Pastam Konusu ve Özeti

Muzlu Pastam
Süper Dadı kitabının da yazarı Betül Güçlü tarafından kaleme alınan Muzlu Pastam kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059021708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Muzlu Pastam isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Muzlu Pastam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Müptela Yayınları
ISBN: 9786059021708
Sayfa: 296 sayfa Basım Tarihi: 2016
Bu kitabı yemek isteyeceksiniz! Muzlu Pastam Süper Dadı'nın yazarı Betül Güçlü'nün ikinci kitabı, daha ilk dokunuşunuzda yüzünüzü güldürecek. Gerçek bir pastacının, gerçek bir pastaya benzeyen ve en az pasta kadar tatlı bir aşk hikâyesini anlattığı bu kitap, her yaştan okura hitap ediyor. Bir tutam aşk, Kocaman beyaz bir bulut, Biraz peri tozu, Azıcık inat, Bi' çimdik kıskançlık, Bolca tutku… Betül Güçlü'nün bu özel formül ile hazırladığı Muzlu Pastam'ın tadı damağınızda kalacak. Belki bir gün sizin kapınıza da küçük bir kutu bırakırlar, kim bilir?
Beyza Nur Akçaalan

Beyza Nur Akçaalan

@beyzanurakcaalan

Kitabı tanımlayabilecek tek bir kelime var ---> SEVİMLİ !! Başka hiçbir kelime anlatamaz bu kitabı. Karakterlerden olaylara hatta mekanlara kadar sevimli. Anlatımı bile çok sevimli ! İçinizi ısıtacak bir hikaye okumak isterseniz tam size göre.
ataç ikon Muzlu Pastam
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Canınız pasta çekebilir :)
Kitap çiklıt tarzı sevimli ve tatlı bir kitap. Hafif, eğlencelik, kolay okunan, harika tariflerinin yanında baş rollerde aşk teması etrafında dönen komik bir çırpıda okunan hoş bir kitap olmuş.
ataç ikon Muzlu Pastam
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Süper dadı kitabına göre daha çok beğendim. Özellikle diyologlar çok hoştu
ataç ikon Muzlu Pastam
kitaba 7 verdi
1 beğen · 0 yorum

Muzlu Pastam - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle