up
ara

Her Şey

Her Şey Konusu ve Özeti

Her Şey
Güneş de Bir Yıldızdır kitabının da yazarı Nicola Yoon tarafından kaleme alınan Her Şey kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pena Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059126618 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Şey isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Funda Tatar çevirmiştir. Her Şey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Funda Tatar
Yayınevi: Pena Yayınları
ISBN: 9786059126618
Sayfa: 344 sayfa Basım Tarihi: 2016
En Büyük Risk Hiç Risk Almamaktır.Bazen en sevdiğim kitapları sondan başa tekrar okurum. Son bölümden başlar ve başa kadar tersten okurum. Bu şekilde okuduğunuzda, kitabın bölümleri de umuttan çaresizliğe, kendini tanımaktan şüpheye doğru gider. Aşk hikâyelerinde çiftler sevgili olarak başlar, sonunda yabancı olurlar. Yetişkinliğe ulaşma kitapları yolunu kaybetme hikâyelerine dönüşür. En sevdiğiniz karakterler yeniden doğar. Benim hayatım bir kitap olsa ve tersten okunacak olsa, hiçbir şey değişmezdi. Bugünün dünden hiçbir farkı yoktu. Yarın da bugünle aynı olacaktı. Maddy'nin Kitabı'nda, bütün bölümler birbirinin aynısıydı. Olly'ye kadar."Muhteşem ve şiirsel."-The New York Times Book Review "Kalbinizi ısıtacak bu hikâye, umut ve hayallerle sarılı aşkı tüm riskleriyle kabullenerek normalin ötesine geçiyor."-Kirkus Reviews"Okumaya başladığınızda her şeyi bırakmak istemenize yol açabilir... bu lanetli aşk masalına kapılmamak çok zor." -The Times"Bizi mahvedecek kadar güçlü bir aşk üzerine kurulu bu olağanüstü ilk roman, bir ilk roman için fazla iyi. Şefkatli, yaratıcı ve güzel anlatımıyla; şaşırtan sonuyla Her Şey bu yıl okuduğum en güzel kitaplardan biri." -Jodi Picoult"Müthiş, Nicola Yoon tamamen eşsiz ve güzel bir okuma deneyimi yaşatıyor. Muhteşem yazısı, bir aşk hikâyesini kimsenin anlatmadığı gibi anlatmak için özgün çizimleriyle iç içe geçiyor. Bunun gibi bir kitabı okumuş olamazsınız."- David Arnold, "Bazen tamamen farklı ve inanılmaz MÜKEMMEL bir kitapla karşılaşırsınız. Günlük parçalarından kitap yorumlarına, çizimlerden mesajlaşmalara, Maddie ve Olly'nin aşk hikâyesi acı, tatlı ve cesur. Herkesin okuması gereken bir kitap."-Justine Magazine"Her Şey'in her şeyi var... romantizm, cesaret ve zekâ. Nicola Yoon'un kitabı ve sesi, kitabı bitirdikten sonra bile uzun süre benimle kaldı." -Danielle Paige
Hayal Perest

Hayal Perest

@hayal

HER ŞEY bitti. Ama çok güzeldi. Karakterleri çok tatlıydı. Konusu ve kurgusu çok güzel, sevimli ve acıklıydı. Yazarın anlatımı ve çizimler şahaneydi. Su gibi aktı sayfalar. Hiç bitmesin istedim. Sonu daha farklı olabilirdi ama yine de çok güzeldi. Şaşırtıcıydı da.. Okurken hikayenin içine çekildiğinizi hissediyorsunuz. Benim üzerimde böyle bir etkisi oldu. Başladığım gibi bitti kitap. Hayatta bazı riskler almamız gerektiğini gözler önüne seriyor kitap. Olly ve Maddy karakterleri sanki birbirleri için yaratılmışlar. Aralarındaki zıtlıklara rağmen o kadar uyumlulardı ki.. Böyle tatlı çiftleri daha çok seviyorum.
ataç ikon Her Şey
kitaba 8 verdi
0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Kolay okunabilecek,çok büyük bir hikayesi olmasa da sizi sıcaklığı ve naifliği ile etkileyebilen bir kitap.Yakında filmi de gösterime girecek;ama nederler bilirsiniz kitaplar her zaman filminden iyidir. :)
ataç ikon Her Şey
kitaba 8 verdi
0 yorum

Her Şey - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle