up
ara

Ev Kızı Evren

Ev Kızı Evren Konusu ve Özeti

Ev Kızı Evren
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Filiz Şakar tarafından kaleme alınan Ev Kızı Evren kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059021722 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ev Kızı Evren isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Ev Kızı Evren kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Müptela Yayınları
ISBN: 9786059021722
Sayfa: 408 sayfa Basım Tarihi: 2016
Kitaplar, gizem ve cinayet; mükemmel birleşim.
-Tess Gerritsen-

Tess Gerritsen Ev Kızı Evren'in karakterlerinden biri, üstelik bu kitap için sarfettiği övgü dolu sözcükler kapakta yer alıyor. Ev Kızı Evren

-Wattys 2015 Kazananı - 56 hafta boyunca Macera Kategorisi birincisi olarak kaldı - 54 bin yorum, 107 bin oy aldı. Salata yaparken bıçağı ne kadar hızlı kullandığınızla övündünüz mü hiç? Övünün ! Ya da beşinci katta cam silerken en uzak noktayı bile pırıl pırıl yapabilmek için ne kadar güç sarf ettiğinizi fark ettiniz mi? Edin! Peki, halıya dökülen mürekkebi nasıl çıkaracağınızı biliyor musunuz? Bilin! Bütün bunları bilince bir ev kızının neler yapabileceğine hayret etmeyeceksiniz. Ev Kızı Evren polisiye bir olayı mizahi diliyle anlatırken, heyecanla kalkıp en yakındaki tavayı sapından sıkıca kavramanızı sağlayabilir. Ve sıradan bir tavayla, bir kahraman yaratmış olabilir…

"Ben bir masal kahramanı değilim. Hiçbir zaman da olmayacağım. Ben bir ev kızıyım. Gerçeğim. Hem de Külkedisi'nin, Rapunzel'in, Pamuk Prenses'in olamayacağı kadar gerçeğim. Hayatınızın hiçbir ânında onları göremezsiniz. Ama beni görebilirsiniz. Belki kız kardeşinizimdir. Ya da bir arkadaşınız. Ya da siz… Oradayım. Hemen yanı başınızda..."
Ezgi Erdoğan

Ezgi Erdoğan

@ezgierdogan0

Kurgusal olarak kesinlikle tatmin edici bir kitap ama yazım dili nedense çok basit geldi. Wattpadde okurken daha çok hoşuma gidiyordu o yüzden biraz şaşkın durumdayım hala. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Öte yandan hakkını yememek gerek katil karakteri gerçekten çok başarılı sırf o yüzden bile okunabilir.
ataç ikon Ev Kızı Evren
kitaba 8 verdi
0 yorum
Tavalı ajan :)
Bir ev kızının komik, eğlenceli ve merak uyandırıcı bir anlatımla nasıl eğitimli bir ajana dönüştüğünü keyifle okutan güzel bir kitap. En güzeli de devamının geleceği :)
ataç ikon Ev Kızı Evren
kitaba 7 verdi
0 yorum

Ev Kızı Evren - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle