up
ara

Cehennem Kapısı

Cehennem Kapısı Konusu ve Özeti

Cehennem Kapısı
Cehennem Kapısı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Hiç Yayınları
ISBN: 9786056627224
Sayfa: 184 sayfa Basım Tarihi: 2016
O Gölge Kuşanan'dı. Diğer tüm iblislerin saygı duyduğu ve karşısında korkudan titrediği bir iblis, bir efendi...Karanlığın efendisi "Gölge Kuşanan", yeryüzüne kötülüğün hâkim olabilmesi için Cehennem Kapısı'nı açarak amacına ulaşabilecek mi? Gölge Kuşanan, yavaş yavaş yürüyerek gölgelerin içerisine karışmaya başladı. Ona kim bu ismi bulmuşsa doğru bulmuştu, gölgeleri âdeta giyiyor ve görünmez oluyordu.
Çok Başarılı
Geçenlerde ürkütücü kapağıyla yeni bir kitap dikkatimi çekti… Özgün Çınar adlı Türk yazarın Cehennem Kapısı idi bu… Hiç Yayınları’ndan çıkan bu korku romanını hiç tereddüt etmeden aldım. Ve okumaya başladığım gün bitirdim çünkü son derece sürükleyici bir kitaptı. İstanbul’un fethiyle başlayan giriş bölümü epey ilgi çekici ve merak uyandırıyor. İlk eseri yayımlanan yazar, gereksiz ayrıntılarla boğuşmadan, doğrudan konuya girmiş ve böyle de devam etmiş. Üstelik dilbilgisi kurallarına riayet etmeyi başarmış, güzel bir Türkçe kullanmış.

Şayet, yeni yerli yazarlara bir şans vermeyi tercih ediyor ve okuru geren korku romanlarını seviyorsanız Cehennem Kapısı’nı mutlaka okuyun; pişman olmayacaksınız. Şu sıralar, devamı niteliğindeki ikinci kitabın da yazılmakta olduğunu öğrenince daha da mutlu oldum. Merakla ve heyecanla bekliyorum…
ataç ikon Cehennem Kapısı
kitaba 10 verdi
0 yorum

Cehennem Kapısı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle