up
ara

Üstün Erkeğin Yolu

Üstün Erkeğin Yolu Konusu ve Özeti

Üstün Erkeğin Yolu
Üstün Erkeğin Yolu kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Ganj Yayınları
ISBN: 9786055006389
Sayfa: 280 sayfa Basım Tarihi: 2016
"Omurgası sağlam olan ama kalpsiz maço imajından kurtulup evrim geçirme zamanı geldi," diyor Deida, "kalbi kocaman olan ama omurgasız muhallebi çocuğu imajından kurtulup evrim geçirme zamanı da öyle." Üstün Erkeğin Yolu'nda günümüz erkeğinin karşılaştığı en büyük zorluğu aşmayı öğreneceksiniz: Sonsuz açık yüreklilikle, kalp ve omurganın arasındaki dayanışmayı keşfetmek.

Erkekler İçin Eksiksiz, Spritüel Bir Rehber
Yaşamdaki amacınız nedir? Kadınlar gerçekte ne ister? İyi bir âşık olmak ne demektir? Bunları okuyan her erkek, daha önce aynı soruları kendine sormuştur, ama yanıtlar konusunda şansın yaver gitmemiş olabilir şimdiye dek.

David Deida, Üstün Erkeğin Yolu'nda baskın olarak eril enerjiye sahip insanların yaşamlarındaki en önemli sorunlara değinerek doğruluk, bütünlük ve özgürlük içinde eril bir hayat yaşamanın pratik yöntemlerini anlatıyor. Birçok ülkede tanınan bir spritüel cinsellik uzmanı olan Deida'nın dobra bir dille verdiği tavsiyeler, bedensel egzersizler ve çok daha fazlası kısa sürede tatminkâr bir yaşama ulaşmanızı sağlayacak.

"Sonunda kadınların en gizemli yanlarını erkeklere açıklayan bir kitap! Bir kadın olarak, daha önce beni bu kadar iyi açıklayan hiçbir yazı okumamıştım. Kadın ve erkeklerin ilişkilerini bir adım öteye taşıyabilmelerinin anahtarı."
-Marci Shimoff Tavuk Suyuna Çorba kitabının eş yazarı-
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

Erkeğin Kutsal Kitabı
Kendini ve kadınları anlamak isteyen erkeklerin başucu kitabı. Bu kitapta okuduklarıma başka yerde denk gelemezdim, David Deida'nın diğer kitabına da şimdiden göz dikmiş bulunuyorum.
ataç ikon Üstün Erkeğin Yolu
kitaba 10 verdi
0 yorum

Üstün Erkeğin Yolu - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle