up
ara

Beni Seç 5 - Taç

Beni Seç 5 - Taç Konusu ve Özeti

Beni Seç 5 - Taç
Beni Seç 5 - Taç kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Derya İmer Aydınlık
Yayınevi: DEX
ISBN: 9786050935677
Sayfa: 264 sayfa Basım Tarihi: 2016
"Hayat, sen planlar yaparken basına gelenlerdir" denir ya, aşŸk da öyledir...Eadlyn, Illéa'nın kendi Seçim'ini yapacak ilk prensesi olmuşŸtu ama otuz beşŸ adaydan herhangi birine ⺟ık olmayacağına kesinlikle emindi. Planlarında aşŸka yer yoktu. YarışŸmanın ilk beşŸ haftasını, onları evlerine geri gönderebilmek için günleri sayarak geçirdi.Ancak sarayda gelişŸen olaylara bakılırsa, kaderin Eadlyn için başŸka planları vardı. Eadlyn, annesiyle babasının peri masalına benzeraşŸkları gibi bir ask yaşŸayabileceğinden, üstlendiği yeni görevler dolayısıyla buna fırsat bulabileceğinden emin olmasa da, Eros'un okunu durdurmak mümkün mü?!İste o an geldi, bir mucize gerçeklesti!Hem de gökten yağan elmalar eşŸliğinde...Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi olan Seçim serisi, yeni kitabıyla yine çok dokunaklı bir masal anlatıyor.
Nyx Styx

Nyx Styx

@nyxstyx

Kitap birincisine kıyasla çok daha iyiydi.Henri ne kadar tatlı bir karakter öyle,sonu ne kadar güzel bitti!Tabii,bir eleştiride olumsuz yanları da ele almadan olmaz.Mesela,son ana kadar Eadlyn bütün erkeklerden hoşlanıyor gibiydi.Özellikle Kiledan.Hani şu öpünce kalbim durdu zırvalığı.Madem hep aklında Eikko vardı niye o kadar adamlara heyecan yaptın?Bir de,ikinci kitaba bir başladım şımarık olarak tanıtılan karakterimiz aniden canlarına okumaya yemin ettiği elitlerle en yakın arkadaş kesilmiş bir azize.Aniden karşımıza böyle çıkması yerine,bu noktaya gelişini izlemeliydik bence.Ama...OLLEY EIKKO!
0 yorum

Beni Seç 5 - Taç - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Nyx Styx

Nyx Styx

@nyxstyx

Güzelliği tehditkar ve öyle bir bakışı var ki sanki isterse sizi gözleriyle kül edebilir.
0 yorum
Bikotti

Bikotti

@bikotti

Ama gerçek şu ki aşk, kader olduğu planlı ; güzel olduğu kadar felakettir.
S.261
0 yorum
Bikotti

Bikotti

@bikotti

Beni sevmediğin bir dünyada yaşayamam.
0 yorum
Bikotti

Bikotti

@bikotti

Belki de özel olması gereken ilk öpücük değildir. Sonuncusudur.
S.153
0 yorum
Bikotti

Bikotti

@bikotti

İnsanların ne dediğine degil neler başarabileceğinize bakın.
S.95
0 yorum