up
ara

İlerde Hep Yalnız

İlerde Hep Yalnız Konusu ve Özeti

İlerde Hep Yalnız
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Abdullah Aren Çelik tarafından kaleme alınan İlerde Hep Yalnız kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051850214 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlerde Hep Yalnız isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. İlerde Hep Yalnız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Everest Yayınları
ISBN: 9786051850214
Sayfa: 230 sayfa Basım Tarihi: 2016
Burcu Ünlü

Burcu Ünlü

@burcuunlu

Hem güldüren hem hüzünlendiren, iki kısım ve toplam on bölümden oluşan dört farklı hayata konuk olduk biz Maviş ile. 😂Romanların en sevdiğim yanı da bu. Hiç tanımadığınız insanların hayatlarına konuk olabiliyorsunuz.
Berber, Muhtar, Sünnetçi ve Talip.
Bu dörtlü bir definenin peşine düşüyor. Fakat define bir süre sonra sadece araç oluyor. Bu dörtlü kendi hayat hikayesini arıyor.
Ben nedense en çok Berber’i sevdim bu romanda. Fakat Muhtar’ın kafiyeli küfürlerine de hayran olmadım desem yalan söylemiş olurum. 🤪😂 Çoğu yerde gülümsetti beni.
Talip’in Beşiktaş aşkı 🖤 ben. 😂

İlerde Hep Yalnız, yazarın ilk romanı. Fakat bunu size hiç hissettirmiyor. Kullandığı dilin samimiyeti, kurgunun güzelliği ile kaptırıyorsunuz kendinizi bu güzelim romana.

Ben severek okudum. En kısa zamanda da yazarın Kandan Adam isimli kitabını okuyacağım. Tavsiye ederim dostlar. 🌸
ataç ikon İlerde Hep Yalnız
kitaba 7 verdi
0 yorum

İlerde Hep Yalnız - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
7/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0