up
ara

Unutamayan Adam

Unutamayan Adam Konusu ve Özeti

Unutamayan Adam
Asıl Gerçek kitabının da yazarı David Baldacci tarafından kaleme alınan Unutamayan Adam kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050935998 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Unutamayan Adam isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Gürsel çevirmiştir. Unutamayan Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Mehmet Gürsel
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9786050935998
Sayfa: 512 sayfa Basım Tarihi: 2016
Soluk soluğa bir olay örgüsü… Amos Decker' ın hayatı iki kez altüst olur. Ulusal Futbol Ligi'nde oynadığı ilk maçta aldığı şiddetli darbeyle ölümden dönen ve beyni değişime uğrayan Decker hiçbir şeyi unutamayan bir adam haline gelir.

Polis dedektifi Decker ikinci büyük darbeyi ise neredeyse yirmi yıl sonra alır. Gece geç saatte eve geldiğinde eşi, küçük kızı ve bacanağını ölü bulur. Katilden geride hiçbir iz yoktur. Üç vahşi cinayetle ilgili hiçbir detayı unutamayan Decker polisliği bırakır, ufak tefek özel dedektiflik işleriyle hayatını sürdürür. On altı ay sonra polise teslim olup cinayetleri işlediğini iddia eden bir adam ortaya çıkana ve kasabada hiç beklenmedik bir felaket yaşanana dek… Soruşturma ekibine olan Amos Decker, ailesinin yok eden kişiyi bulmak için müthiş beynini kullanacak ve karmaşık bir bulmacayı adım adım çözecektir.

Unutamayan Adam - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle