up
ara

Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk

Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk Konusu ve Özeti

Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk
Yarasa kitabının da yazarı Selvi Atıcı tarafından kaleme alınan Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059809771 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk isimli kitap 446 sayfadan oluşuyor. Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786059809771
Sayfa: 446 sayfa Basım Tarihi: 2016
Bir varmış bir yokmuş. Uzak diyarlarda Süheyla isminde bir prenses yaşarmış. Bu prensesin en çok sevdiği şey ailesiymiş. Ancak bir gün Demir diye biri, pervasız gülüşünün ardına sakladığı çelik gibi iradesiyle kalbine sızmayı başarmış ve Süheyla'ya başka birini de sevebileceğini öğretmiş. Süheyla, Demir'i hoş geldin diyerek kabul etmiş hayatına ve birlikte geçirecekleri mutlu bir gelecek hayali kurmaya başlamış.

Eğer bu bir masal olsaydı, Süheyla'nın hikâyesi aynen böyle olurdu. Ama bu bir masal değildi. Bu, ailesini çok seven ve kardeşinin intikamı için her şeyi göz almış bir kadınla, kendi kefaretini ödemeye çalışan bir adamın hikâyesiydi.

Önünde hiçbir şeyin duramadığı bir hikâyeydi. Aşkın bile...
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Merak, aksiyon ve aşk üçü bir arada...
Her ne kadar Kayıp Şehir serisinden bağımsız bir kitap olsa da konu gereği içinde Kayıp Şehir adının ve önemli iki karakterinin adı geçmesi keyif vericiydi diye başlıyorum yorumuma. Kitap baştan sona merakla, aksiyon ve gerilim ile ilerlerlerken imkansız gibi görülen bir aşkla taçlandırılması muhteşemdi. Ben de diğer tüm Selvi Atıcı fanları gibi Kayıp Şehir temalı Ali Tekin'in baş karakteri olacağı yeni bir kitabı dört gözle beklemedeyiz sevgili @Selvi Atıcı. Kalemine , yüreğine sağlık yazarcım :)
0 beğen · 0 yorum

Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

yarım sende kalsın paylaşım fotoğrafı
yarım sende kalsın
illa yarım kalacaksa yarım sende kalsın
ataç ikon Sen - Bir İntikam, Bir Yemin, Bir Aşk
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon