up
ara

Erkekler Başka Sever

Erkekler Başka Sever Konusu ve Özeti

Erkekler Başka Sever
Adı Her Neyse Bitti kitabının da yazarı Nermin Kılıçman tarafından kaleme alınan Erkekler Başka Sever kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mola Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786056677328 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erkekler Başka Sever isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Erkekler Başka Sever kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Mola Kitap
ISBN: 9786056677328
Sayfa: 240 sayfa Basım Tarihi: 2016
Duygulari, duygusalliği i hep kadinlara yakiştiririz...
Erkeklerin duygusuz olduğunu düşünürüz çoğu zaman. Fakat neredeyse bütün şairler erkektir.
Belki de onlar duygularini içlerinde yaşadiklari için böyle düşünürüz. Hislerini dişa vuramamak erkeklerin duygusuz olduğunu mu gösterir? Yoksa toplumun onlara biçtiği rolü çok iyi oynadiklarini mi?
Kim bilir; erkekler başka türlü seviyordur belki...
Aşka kapilarini kapatmiş, kadinlari yalnizca seks objesi olarak gören bir erkek ve erkeklerin sevebileceğine inanmayan bir kadin, birbirine aşik olabilir mi?
Kâh eğleneceğiniz, kâh şapkanizi önünüze alip düşüneceğiniz, fakat mutlaka kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz bir kitap;
Erkekler başka sever
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Empati kurularak okunabilen, evlilik, kadın, erkek, güven, aile baskısı, mecburiyet vb. gibi ailevi konular üzerine roman şeklinde kurgulanmış güzel bir kitaptı. Kitabın içinde konu akışı gereği mutsuz evlilik, zoraki evlilik, güvensizlik, anne - baba arasında kalan çocuk yine benzer ailevi ilişkileri irdeleyen anlatım akıcı ve okunası. Hemen hemen herkesin kendinden bişeyler bulabileceği bir kitap olduğunu düşünüyorum.
ataç ikon Erkekler Başka Sever
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum

Erkekler Başka Sever - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle