up
ara

Mazi

Mazi Konusu ve Özeti

Mazi
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Esra Tok tarafından kaleme alınan Mazi kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mortena yayınevinden 2016 yılında 9786058353947 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mazi isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Mazi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Mortena
ISBN: 9786058353947
Sayfa: 400 sayfa Basım Tarihi: 2016
Genco Uluhan, doğduğu günden beri atalarından kalan gücü temsil etmek için eğitilse de hayalleri farklıydı. Amerika'da Mücevher Tasarımı bölümünü bitirip İstanbul'a döndüğünde kurduğu Uluhan Golden'ı zirveye taşıdı.

Özenle kurduğu hayatında her şey istediği gibiydi. Defileleri heyecanla takip ediliyor, tasarımları hızla tükeniyordu. Kariyerinde güçlü adımlarla ilerlerken,y arından yer alan sevgilisiyle hayallerin ötesinde bir hayata sahipti. Fakat hayatı hiç ummadığı bir anda kördüğüm olacaktı.

Babasının ani ölümüyle doğduğu topraklara geri döndüğünde, kaderi kara bir peçe ardına gizlenen güzel gözlü bir kızla yazılıydı. Bir yanda aşkına hayran olacağınız bir adam, diğer yanda doğduğu günden itibaren günahı olmayan bir hatanın bedelini ödemek için tutsak edilen güzeller güzeli bir kadın… Mazide yaşanan bir günahın bedelini masum ve tutku dolu bir aşk ödeyecekti.
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

MAZİ.....
@essra_tk öncelikle ilk basılan ve kitap olarak ilk kez okuyucu ile buluşan bu harika roman için emeğinize, kaleminize sağlık diyorum.
ataç ikon Mazi
kitaba 9 verdi
1 beğen · 1 yorum
Baran Yusuf (@baranyusuf)
Sitenin uyelerinden mi Sayın yazar ?
25.12.16 beğen cevap

Mazi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
9/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0