up
ara

Biz, Ölümlüler

Biz, Ölümlüler Konusu ve Özeti

Biz, Ölümlüler
Umut Bıçağı kitabının da yazarı Patrick Ness tarafından kaleme alınan Biz, Ölümlüler kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2016 yılında 9786059585224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biz, Ölümlüler isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Biz, Ölümlüler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Yabancı
ISBN: 9786059585224
Sayfa: 264 sayfa Basım Tarihi: 2016
Ya SeçilmişŸ KişŸi değilseniz?Ya zombilerle, ruh emici hayaletlerle ya da o mavi parlak gözlü, ölüm getiren, yeni çıkan şŸey her ne ise onunla savaşŸması gereken kişŸi değilseniz?Ya sadece liseden mezun olmak, baloya gitmek ve birileri okulu tekrar havaya uçurmadan Henna'ya çıkma teklifi etmek isteyen Mickey gibiyseniz?Çünkü bazen her hafta bir yenisi yaşŸanan krizlerden daha büyük sorunlar da vardır ve bazen sıradan hayatınızdaki sıradışŸı şŸeyleri keşŸfetmeniz gerekir. Dağ aslanları en yakın arkadaşŸınıza tapıyor olsa bile.Ödüllü yazar Patrick Ness'in bu cesur romanı bize, olağandışŸılığın farklı şŸekillerde karşŸımıza çıkabileceğini hatırlatıyor. "Farklı, komik ve sevgi dolu bir hikâye. Kesinlikle kaçırılmamalı." -Kirkus Reviews-"Ness'in bilimkurgu romanı, uçarı fütürist fantezilerle dalga geçerken aynı zamanda sadece hayatta olmanın bile ne kadar önemli bir zafer olduğunu vurguluyor. Bu akıllarda kalıcı, duygusal ve okuru sık sık güldüren kitap kesinlikle başŸarılı olacak." -Booklist-"Zıpır esprileri sevenler ve alışŸılagelmişŸ hikâyeler yerine insanı düşŸündüren hikâyeleri tercih edenler, bu eşŸsiz ve zekice ele alınmışŸ kurguyu takdir edecektir." -School Library Journal-
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Yazar bize "Canavarın Çağrısı" kitabında yaptığı gibi fantastik bir hikaye anlatıyormuş gibi yapıp hayatın gerçeklerinden bahsediyor.Ve o vampirli,fantastik hikayeli hep yakışıklıçocuklar,güzel kızlar vs si olan kitap ve hikayelerle de arka planda dalgasını çok güzel geçiyor.Hikayesini de hayata yeni başlayan 18-19 yaşındaki insanlar üzerinden anlatıyor.Bunu yaparken de ebeveyn olmak,hayaller vs birçok konuyu yine kendi tarzıyla sorunları çok güzel ortaya koyarak yapıyor.
ataç ikon Biz, Ölümlüler
kitaba 8 verdi
5 beğen · 0 yorum
Zehra Avcılar

Zehra Avcılar

@zehraavcilar979

Biz Ölümlüler!
Akıcılığı baya iyi olmasına rağmen çok sıradışı bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Çok aşırı beğenmesemde, güzel bir kitaptı. 2 günde okudum. Okusanız da olur okumasanız da :)
ataç ikon Biz, Ölümlüler
kitaba 9 verdi
2 beğen · 0 yorum

Biz, Ölümlüler - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Aybike Parlak

Aybike Parlak

@aybikeparlak

"Hiç sorun değil arkadaşım." Derin bir nefes alıp kapısını tekrar açtı. "Dur da önce gidip şunları bir kutsayayım."

Elleri havada dışarı çıkarken, yüzlerce kedi ve bir dağ aslanı onu hayranlıkla izlediler.

-Sf. 74
ataç ikon Biz, Ölümlüler
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
12 beğen · 0 yorum
CheshireCat

CheshireCat

@cheshirecat

"ve bazen fikirlerden çok nesnelere ihtiyaç duyarsın."

sf. 14
ataç ikon Biz, Ölümlüler
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
8.2/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Kitaplar