up
ara

Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak

Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak Konusu ve Özeti

Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak
Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Domingo Yayınevi
ISBN: 9786054729685
Sayfa: 240 sayfa Basım Tarihi: 2016
"Merak ediyorum, acaba insanoğlunun takıntıları da, Japon balıkları gibi, koşullar ne kadarına izin verirse o kadar mı büyüyor?"

Kevin Wilson'ın karakterleri gerçekle hayal, sıradanla fantastik arasında gidip gelen bir dünyada yaşıyor. Vefat etmiş, hasta ya da yanına yaklaşılmayacak kadar huysuz aile büyüklerinin yerine ücret karşılığı ikame büyükannelik yapan bir kadın; anne babası kendiliğinden alev alarak öldükten sonra Scrabble fabrikasında harf tasnifçisi olarak çalışmaya başlayan genç; annelerinden kalan evin tek sahibi olmak için kağıttan 250'şer turna yapmak zorunda kalan kardeşler...

Gerçek hayatın neredeyse tüm kurallarının geçerli olduğu mini evrenlerde yaşayan fazlasıyla yalnız karakterler.

Fang Ailesi'yle kendine önemli bir hayran kitlesi yaratan Kevin Wilson, ilk öykü kitabı Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak'ta yine okurunda gülme isteği ve acıma hissini aynı anda yaratmayı başarıyor.
muhendisimo

muhendisimo

@muhendisimo

okumak için neden aramayın!
kevin wilson bence gelmiş geçmiş en iyi öykü yazarlarından biri. öykülerini okurken hayretler içind ekalıyorsunuz ''vay be bu adam bunu nasıl düşünmüş '' diyorsunuz sıradışı, etkileyici ve de içi sızlatan türden öyküler.. bu kıtaptada bırbırnden bağımsız öyküler yer almakta hepsi birbirnden güzel ve sıradışı.. ben keyifle okudum kıtap elimd eaktı gitti sanki.. tavsiyemdir..
0 yorum

Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Ucangacan

Ucangacan

@ucangacan

"Bu işin püf noktası, hiç kimsenin büyükannesinin yerine geçmediğinizi aklınızdan çıkarmamak."
ataç ikon Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
muhendisimo

muhendisimo

@muhendisimo

merak ediyorum acaba insanoğlunun takıntıları da, Japon balıkları gibi, koşullar ne kadarına izin verirse o kadar mi buyuyor?*
ataç ikon Dünyanın Merkezine Tünel Kazmak
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 yorum