up
ara

Gizli Bahçe 2

Gizli Bahçe 2 Konusu ve Özeti

Gizli Bahçe 2
Gizli Bahçe kitabının da yazarı Kang Yi-eul tarafından kaleme alınan Gizli Bahçe 2 kitabı Aşk, Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Olimpos Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786059609371 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizli Bahçe 2 isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Gizli Bahçe 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Olimpos Yayınları
ISBN: 9786059609371
Sayfa: 320 sayfa Basım Tarihi: 2017
Herkes, o gizli bahçeye girmeli ve aşkın tadına bakmalı...

Küstah CEO Kim Joo Won ile gururlu dublör Gil Ra Im’in şans eseri tanışmaları ve vücut değiştirmeleriyle başlayan son derece komik, bir o kadar da romantik olan hikâyeleri kaldığı yerden devam ediyor!

Aşkları, Deniz Kızı gibi köpüğe mi dönüşecek, yoksa kendilerini Harikalar Diyarında mı bulacaklar? Heyecan dolu bu modern peri masalı, ikinci kitabıyla sonuca ulaşıyor.

Yanlışlıkla kendini Ra Im’in hayatında bulan Joo Won, bu tatlı sert kadına karşı gelişen hislerine anlam vermeye çalışırken kendisiyle de hesaplaşmaya başlamıştır.
Ra Im, gönlünü kazanmaya çalışan bu yakışıklıya rest çekmekte ve kendi duygularını inkâr etmekte ısrarcıdır.

Kavga ettikçe daha çok yakınlaşan çift, farklılıklarının üstesinden gelmeye uğraşırken bir yandan da geleceklerini etkileyecek pek çok farklı mücadeleye girerler.

Zengin, yakışıklı ve zeki Joo Won ile fakir, güzel ve yetenekli Ra Im’in gelgitli aşklarında karmaşa ve sorunlar son bulmazken çevrelerinde de yine aşk, gurur ve gözyaşı hüküm sürmektedir.

Âşık olmak belki de bahçeyle ilgilenmek gibidir. Sizin bahçenizde de güzel çiçeklerin açması dileğimle. Hafif hoş rüzgârların esmesi dileğimle. Parlak güneş ışığının parlaması dileğimle. Ayrıca bazen sihir gibi yağmurun yağması dileğimle.
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

İlk kitabından daha merak uyandırıcıydı diyebilirim. Kitapta birbirini seven ama kendilerine ve birbirlerine itiraf ederken bayağı kendilerini zorlayan Koreli bir çiftimiz var. Bu aşık olan çiftler, yağmur yağdığında birbirlerinin yerlerine geçebilen çiftlerdendir. Serinin birinci kitabıyla başladı her şey. Bu ikinci seride ise, deniz kızı gibi köpük olup kaybolacağım cümlesi yoğun olarak kullanılmış. Peki sizce çiftimizden hangisi tıpkı deniz kızı masalındaki gibi köpük olup kaybolacak? Aşık Koreliler bu imkansız olan aşklarını mutlu bir şekilde sürdürebilecekler mi? Kore filmlerini, dizilerini ve romanlarını içerik olarak başarılı, değişik buluyorsanız bu kitabı şiddetle tavsiye ederim. Ama size küçük bir tavsiyede daha bulunmadan geçemeyeceğim, Gizli Bahçe 2 kitabında aşıkların birbirlerinin yerlerine geçişi kafa karışıklığına neden olabilir, onun için bu kitabı sessiz bir ortamda dikkatlice, olayların işleyişini çözerek okuyun derim. Aksi takdirde kitaptan hiçbir şey anlamayabilir ve sıkılabilirsiniz.
ataç ikon Gizli Bahçe 2
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

Gizli Bahçe 2 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle