up
ara

Bay Mucize

Bay Mucize Konusu ve Özeti

Bay Mucize
Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabının da yazarı Debbie Macomber tarafından kaleme alınan Bay Mucize kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2017 yılında 9786051732169 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bay Mucize isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Bay Mucize kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
ISBN: 9786051732169
Sayfa: 240 sayfa Basım Tarihi: 2017
Debbie Macomber'dan masal tadında bir roman daha...

Kılavuz melek Harry, yirmi dört yaşındaki Addie'ye yardımcı olma göreviyle dünyaya gönderildiğinde, buranın ne kadar karışık bir yer olduğundan ve duygularla mücadele etmenin zorluğundan habersizdi...

Addie ise yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından ailesinin evine dönmek zorunda kaldığında, çocukluk aşkı Erich ile yeniden karşılaşacağını bilmiyordu. Geçmişinde onun kalbinde yaralar açan Erich'in değişimi karşısında kayıtsızlığını koruyabilecek miydi?
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

MASALSI
Yazar oldukça masalsı bir olay örgüsüyle okurlarına merhaba demiş Bay Mucize kitabıyla. Kitabın sayfalarını çevirdikçe kendimi bir masal aleminde hissettim desem yerdir. Romanda Harry adında bir kılavuz melek var dünyada Addie karakterine yardımcı olmak için cennetten gönderilen. Addie karakterinin hayal kırıklığını onarabilecek mi Harry? Addie her şeyden habersiz ailesinin evine dönmek zorunda kaldığında çocukluk aşkı Erich ile karşılaştığı zaman neler olmuştur? Bu soruların cevapları Bay Mucize kitabında. Kitabı son sayfasına kadar elinizden bırakmanız mümkün olmayacak. Ama bence bu kitapta bir yarım kalmışlık var. Bay Mucize kitabının devamı niteliğinde olan bir kitap yazmalı yazar. Okumanızı tavsiye ediyorum.
ataç ikon Bay Mucize
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

Bay Mucize - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle