up
ara

Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3

Katiller Çetesi 3. Kitap

Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3 Konusu ve Özeti

Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3
Kara Kurt - Katiller Çetesi 5 kitabının da yazarı J. A. Redmerski tarafından kaleme alınan Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3 kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786059232760 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3 isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Ephesus Yayınları
ISBN: 9786059232760
Sayfa: 400 sayfa Basım Tarihi: 2017
Fredrik Gustavsson hiçbir zaman aşka inanmamış ve kimsenin karanlık hayatını kabul edebileceğini düşünmemiştir. Ta ki en az kendisi kadar tekinsiz Seraphina’yla karşılaşana dek... Fredrik ve Seraphina beraber dopdolu iki sene geçirmiş ve aşkın en karanlık halini tatmıştır. Fakat bir gün Seraphina Fredrik’i geride bırakıp kayıplara karışır.
Gelgelelim Fredrik Seraphina’yı bulmaya kararlıdır.  Fredrik’in elindeki tek koz ise Cassia adında, hafıza kaybı yaşayan masum bir kızdan başkası değildir. Fredrik’in Cassia’nın yaşananları hatırlaması için çabalamaktan başka şansı yoktur. Ve bu esnada hiç umulmadık olaylar yaşanır ve Fredrik kendini türlü açmazın içinde bulur.
Katiller Çetesi’nde macera Sarai ve Izabel’in ardından devam ediyor, gerilim iyiden iyiye tırmanıyor. Kuğu ve Çakal J.A. Redmerski’nin dünya çapında büyük yankı uyandıran serisinin üçüncü kitabı.
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen

Katiller çetesinde bir romantizm molası

İhanete uğramış bir adam.
Ve yine aşkından vazgeçmeyen aynı adam.
Seraphina tarafından ihanete uğrayıp terk edildikten sonra onu bulmaya ant içmiş ve bu yolda ne gerekiyorsa yapmaya hazır bir adam.
Bunun için hafızasını kaybetmiş masum bir kızı kullanmak olsa bile...
Kitapta Cassia ile arasında geçenleri okurken sonuç hem aklınıza geliyor hem farklı senaryolar kuruyosunuz. Ama işte o arada kalmışlık, merak duygusu güzel.
Okuması çok kolay, akıcı, heyecanlı bir kitaptı. Fredrik'i daha yakından tanıdık onun iç (karanlık) dünyasını ve geçmişini, neden böyle olduğunu ve neden Seraphina'ya takıntılı olduğunu anladık. Çok fazla olay yoktu tabi daha çok romantizm dram ve gizem vardı. Arada bir parça gerilim de yok değildi. Bir sonraki kitapta daha da açılacağını katiller çetemize dönüş olacağını düşünüyorum ve umuyorum. Çünkü ben daha çok Victor okumak istiyorum. Çete işini yapsın istiyorum. Biraz daha acımasızlık falan bekliyorum.Seri gittikçe güzelleşiyor, hataları azalıyor. Kapaklarıyla efsaneleşiyor
Kötülük tohumlarından umudum var.
0 beğen · 0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Katiller Çetesi Sarai,Izabel ve 2. kitapta ortaya çıkan Fredrik'in hikayesi Kuğu ve Çakal ile devam ediyor.Dark-romance türüne yakın olan bu kitap diğer iki kitaptaki gibi aksiyondan ziyade hastalıklı bir aşkın yer aldığı bir konuya sahip daha çok.Benim gibi 2. kitap Izabel'de ekibin en psikopat üyesi olan Fredrik 'isevdiyseniz zaten bu kitabı da mutlaka okursunuz.Bu seriyi sevme nedenim de aslında bu.Yani öyle çok ahım şahım bir anlatım tarzı olmamasına rağmen bütün karakterlerin kafadan kontak bir psikopatlığı içerecek şekilde farklı tipler olması ...:)
3 beğen · 0 yorum

Kuğu ve Çakal - Katiller Çetesi 3 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle