up
ara

Son Nöbet

Son Nöbet Konusu ve Özeti

Son Nöbet
Kara Kule VII: Kule kitabının da yazarı Stephen King tarafından kaleme alınan Son Nöbet kitabı Gerilim, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2017 yılında 9789752122758 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Nöbet isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Son Nöbet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752122758
Sayfa: 376 sayfa Basım Tarihi: 2017
“Mercedes Katili” geri döndü. Bu kez düşmanlarını intihara sürükleyip intikam almayı planlıyor. Bill Hodges ve Holly Gibney, Brady Hartsfield’i durdurmanın bir yolunu bulmak zorundalar, yoksa kendileri de onun kurbanı olacaklar. Stephen King, Bay Mercedes ve Kim Bulduysa Onundur ile süren Bill Hodges üçlemesini dehşet verici bir macerayla sonlandırıyor.
NERGİS

NERGİS

@nergis1907

King Aşkı
Veeeeee aşkımın son seri kitabı bitti. İlk iki kitabı okumak harikaydı. Güzel bir hatırlatma oldu bana son kitabı okumadan. Öncelikle serinin bitmesine üzüldüm. Son 10 sayfayı üzülerek okudum ? Ama bitti ?

? Stephen King kaleme aldığı 55.kitap olur kendileri.

? Roman yurtdışında ilk kez 2015 yılında yayımlanmış ve hem Edgar Ödülü’ne hem de Goodreads Okur Ödülleri’ne layık görülmüştü.

King yine harikalar yaratmış gerçekten. İlk iki kitaba göre farklı bir araştırmaya gitmiş. Bu araştırma yenilikçi hallerini çok seviyorum adamımın ?

Bay Mercedes halen Kiner Memorial Tramvatik beyin hasarları kliniğinde... Ama boş durur mu? Asla!!! Hele ki söz konusu öldürmekse.... Ama bu sefer intikam farklı. Herkes intihar sanırken aslında Bill'nin imzasını taşıyordu her bir ceset...

Katilin kim olduğunu bilip bunu ıspatlamaya çalışmak kadar zor bir şey yoktur sanırım. Neyse ki yaşlı kurt Hodges iş başında. Yanında Holly ve Brady halen azimle katilin peşinde. Hızlı hareket edip insanların Bill tuzağından kurtarmaları gerekiyor. Yoksa liste azaldıkça en son sıra onlara gelecek.

Belki King delisi olduğumdan olsa gerek çok büyük bir keyifle okudum. Her sayfada farklı bir heyecan vardı. Ve olmazsa olmaz King espirileri serpilmişti. En çok Hodges üzdü beni ? Ama üzerken kahkaha attırdı ? Adam emekli olmayı kaldıramadı arkadaş.

Söylemeden geçemeyeceğim diğer bir konuda kitabın kapağı... King delileri bilir ( orjinal kapaklardır hepsi) King durduk yere bir kapak seçmez. Ve bu sefer elime alımda her zaman olduğu gibi kapağı inceledim. BALIK ne olabilir ki... ? ? ? Bunu ancak okuyunca öğreneceksiniz .... Tıpkı ilk kitapta yer alan Şemsiye ☔ gibi ?

Son bir haberim daha var. Babasının oğlu Owen King, babası ile ortak bir kitap yazmakta. 2018 olarak tarih verildi ancak net bir bilgi yok. Umarıö babası gibi uçuk bir kafası vardır ?

Şuan King söz konusu olduğu için yorumu bile bitirmek istemiyorum ? Neyse ben gidip aşklarımla vedalaşıp onları diğer King yanına yerleştireyim...

King ile kalın.... Aman kitapla kalın ??
ataç ikon Son Nöbet
kitaba 10 verdi
9 beğen · 0 yorum

Son Nöbet - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
NERGİS

NERGİS

@nergis1907

Roman yurtdışında ilk kez 2015 yılında yayımlanmış ve hem Edgar Ödülü’ne hem de Goodreads Okur Ödülleri’ne layık görülmüştü.
ataç ikon Son Nöbet
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum