up
ara

Ölüm Çiçekleri

Ölüm Çiçekleri Konusu ve Özeti

Ölüm Çiçekleri
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Julia Heaberlin tarafından kaleme alınan Ölüm Çiçekleri kitabı Korku, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786059702324 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Çiçekleri isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Ölüm Çiçekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN: 9786059702324
Sayfa: 424 sayfa Basım Tarihi: 2017
Her bölüm bir bulmacanın parçası gibi ilerleyen, okuyucunun çözüme adım adım yaklaştığı bir gerilim romanı.
 
On yedi yaşındaki Tessa, medyanın ona yakıştırdığı isimle “Güneş Şapkası Çiçeği”, azılı bir seri katilin elinden kurtulan tek kişidir. Polise verdiği ifadeyle katilin parmaklıklar ardına gönderilmesine yardımcı olmuştur – en azından o öyle düşünüyordur. Cesetlerle geçirdiği ve hafızasının silindiği travmatik otuz iki saatin ardından terapiye başlar.
 
Şimdi, yirmi yıl sonra, yatak odası penceresinin önündeki toprağa ekilmiş olan güneş şapkası çiçekleri, hapishanede olması gereken katilden gelen bir mesaj gibi durmaktadır.
 
Tessa, hapisteki kişinin gerçek katil olmayabileceği gerçeğini itiraf etmeye artık hazırdır. Hafızasındaki boşluklardan gerçek katilin izini süren Tessa’nın bu cinayet bilmecesini çözmekten başka şansı yoktur.
 
“Psikolojik gerilimin derinliklerine dalmak isteyen okurlar için başarılı bir tercih ve sürükleyici bir karakter incelemesi.” –
-Booklist-
fisun

fisun

@fisun

Tanıtım yazısına bakarak hiç araştirmadan aldiğim bir kitap.17 yaşlarındayken yanında iki iskelet kalıntısı ve yeni ölmüs biriyle bir mezarda bulunan kahramanimızın yıllar gecse de bitmeyen korkusu dile getiriliyor. En yakın arkadaşının da anlatima katilmasiyla olusan bir kurgu. Okunabilir..
ataç ikon Ölüm Çiçekleri
kitaba 7 verdi
6 beğen · 0 yorum

Ölüm Çiçekleri - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Esra Pektaş

Esra Pektaş

@esrapektas

 paylaşım fotoğrafı
" Hayatta gerçek dışı olan bir şey varsa, o da çocukluktur. "

?

#juliaheaberlin
#okudumbitti
ataç ikon Ölüm Çiçekleri
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
10 beğeni · 0 yorum beğen ikon