up
ara

Yapay Zeka

Yapay Zeka Konusu ve Özeti

Yapay Zeka
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Jean Noel Lafargue tarafından kaleme alınan Yapay Zeka kitabı Çizgi Roman, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakarga yayınevinden 0 yılında 9786059670555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yapay Zeka isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Yapay Zeka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Karakarga
ISBN: 9786059670555
Sayfa: 0 sayfa
Hiçbir bilimsel gelişme, bu kadar tartışma yaratmamıştı: ‘Transhümanistler’, yapay zekanın bizi ölümsüzlüğe kadar götürebilecek bir kurtuluş umudu olduğunu söylerken; Bill Gates ve Stephen Hawking gibi isimler, akıllı makinelerin insanlığın sonunu getireceğini öne sürüyor! Bu çizgi roman, yer yer tarihsel gelişmelere göz atarak, yapay zeka hakkındaki gerçekleri ve korkuları ele alıyor.
 
Hüseyin Aktepe

Hüseyin Aktepe

@huseyinaktepe

Karikatür olarak herkese hitap edebilecek eğlenceli bir şekilde yapay zeka konusunda ki bilgileri güzel şekilde anlatmışlar.
Aslında yapay zeka yani robotların değil insanların savaşı olduğunu çok güzel şekilde anlatmışlar.

Robotların duyguları yoktur. Onları bizden daha akıllı olmasını ve iş yapmasını isteyip ama kontrol edemeyeceğimiz bir seviyeye gelip bizi yokedeceğini düşünmemiz bir yanılgıdır.Korkmamız gereken bu robotları üretenlerin vicdanı ve düşünceleridir.Yapay zeka bir kukla gibi onu oynatan kişiye bağımlıdır ve olacaktır.
ataç ikon Yapay Zeka
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Yapay Zeka - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Hüseyin Aktepe

Hüseyin Aktepe

@huseyinaktepe

"İroniye Bakın! Yapay zeka onu yok etmeye geldi diye korkan insanoğlu, asıl yok edicinin kendisi olduğunu unuttu."
ataç ikon Yapay Zeka
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum