up
ara

Bir Mekteptir Oruç Sözleri ve Alıntıları

fatih ozan

fatih ozan

@fatihozan

Eğer oruç karşıtları kul olduklarını hatırlayip oruç tutsalardı, kendileriyle aynı dünyada yaşayan mazlumların acilarını hissedecek, eşcinsellerin hakları için değil, mazlumların hürriyeti için yürüyeceklerdi. Ekranlar reyting uğruna cinselliği istismar ederek milletin kızlarını adalara davet etmeyecek, kızlı erkekli grupları Ramazan Ayi'nda yarışma adı altında şehvet arenalarina çıkarmayacak, kimse namusun tanımıyla bu kadar rahat oynayamayacaktı. Krallar, emirler, petrol şeyhleri "diyet orucu" yerine "tezkiye ve terbiye orucu" tutsaydı, Suriyedeki kadınlar böyle aç ve açıkta kalmayacaktı.
ataç ikon Bir Mekteptir Oruç
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
6 yorum
fatih ozan (@fatihozan)
Yazar biraz sert girmiş ama hakediyoruz.
24.05.19 beğen 1 cevap
NurcaN (@atanur)
Biraz mı? Bakış açısı son derece sıkıntılı.
24.05.19 beğen 1 cevap
Gökdeniz mert (@pote)
Tutanları görüyoruz ihale bağlama torpil ile yandaş işe alma rüşvet 6 maaş birden alanlar Rabia Naz Vatan ezerek öldüren şerefsizi kollamak say say bit mez oğluna okul kıyafeti alamayıp intihar eden baba ? Hayvanlara eziyet sapkınlığın gırla gittiği cemaat yurtları say say bitmez . Bu tv show izleyenler kimler acaba ? Her türlü hak yemenin tecavüzün pisliğin merkezinde olanlar . 60 bin kişilik cami yaptırsan ne olacak ? Vicdan ahlak adalet eşitlik yok ise ! Sadece görüntüde müslümanlar olur şuan olduğu gibi
24.05.19 beğen 3 cevap
Muhammed Fatih Dilmaç (@muhammedfatihdilmac)
Secdeleri altında kıbleleri kadına ve dolara endeksli beyler bir gün utandığında ancak bu durum düzelir.Ama ilahi adalet herkes için bişekilde tecelli edecek umutluyuz.Cennet ucuz olmadığı gibi cehennem de lüzumsuz değildir kardeşim.
24.05.19 beğen cevap