up
ara

Tek Kadın Latife

Tek Kadın Latife Konusu ve Özeti

Tek Kadın Latife
Paşam kitabının da yazarı Oğuz Akay tarafından kaleme alınan Tek Kadın Latife kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053112877 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tek Kadın Latife isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Tek Kadın Latife kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Destek Yayınları
ISBN: 9786053112877
Sayfa: 688 sayfa
Bir eylül sabahı, şafak vaktiyle beraber, Türk hilali, üzgün İzmir’e neşe getirdi. O gün, büyük kurtarıcı ile esaretine nihayet verdiği Türk kızı karşı karşıya oturdular. Sonra büyük misafiri ve onun kıymetli arkadaşlarına izaz ve ikram etmek, onlara temiz ve medeni bir hayat yaşatmak, yorgunluklarını dinlendirmek için çarpan mini mini kalp, birden bütün varlığını kuvvetli bir ateşin sardığını hissetti.
Seviyor ve seviliyordu... Fakat, vazifesini; vatanına, kadınlığa, kendi şerefine medyun olduğu vazifelerini ihmal etmiyordu dünkü zafer kızı… Bu suretle dünyanın, tarihin en büyük ismini taşımaya muvaffak oldu. 
 
Nazlı

Nazlı

@selamalbatros

Bitti..
Valla bitti şükür ??
İlk 200 sayfasını 1 haftada ağır aksak okudum
Tek kadın!
Ülkemizin kurtarıcısı,kumandanı olan ve derin bir muhabbetle bağlı olduğumuz adamı kendisine aşık edip onun karısı olan bu tek kadını çok merak ettim...
Dili,anlatımı,kurgusu gerçekten çok güzeldi. Kitaba ilk 200 sayfada adapte olmak başta yoruyor ama kalan 400 küsür sayfa akıp gidiyor...
Eğer ilk 200 sayfaya dayanırım diyorsanız mutlaka okuyunn..
ataç ikon Tek Kadın Latife
kitaba 7 verdi
2 beğen · 0 yorum

Tek Kadın Latife - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
7/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Kitaplar