up
ara

Benimle Saklan

Benimle Saklan Konusu ve Özeti

Benimle Saklan
Fırtına kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Benimle Saklan kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051863078 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benimle Saklan isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Benimle Saklan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Martı Yayınları
ISBN: 9786051863078
Sayfa: 416 sayfa
“Bugün her kimsen, yarın her kim olacaksan ol seni seviyorum.”
 
Carlin Reed kendisini takıntı haline getiren Brad’den kaçarak ve izini kaybettirmeye çalışarak yaşamaktadır. Bu yüzden, Wyoming’teki küçük ve gizli saklı Battle Ridge kasabası ona bir süre gizlenebileceği bir yer gibi görünür. Fakat Zeke Decker’ın çiftliğinde aşçı ve temizlikçi olarak çalışmaya başladıktan sonra, ilk hatasını yaptığını düşünmeye başlar. Seksi ve tamamen dikkat dağıtan görüntüsüyle bu genç adam, onu cezbetmekte ve Carlin’e kendini güvende hissettirmektedir.
 
Zeke, Carlin’in şartlarını kabul eder: nakit para, kilitli kapılar ve soru sormamak. Aralarındaki iletişimi iş ilişkisi olarak tutmaya ve başka duyguları araya karıştırmamaya çalışsa da Zeke’nin bu planı kısa süre içinde dağılır.
Ardından korkunç geçmişi genç kadını çiftliğe kadar takip edince, Carlin zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya sevdiği adamdan kaçacak ya da onu hasta ruhlu bir adamın hedefi yapacaktır. 
 
“Satış rekorları kıran iki yazar tarafından yazılmış bu modern Batı romantizmi tarzı kitapta, bir kovboy ile genç bir kadın sahnede yerlerini alıyor ve aşk için savaşıyorlar.”  -USA Today-
 
 “Çok yakında mutfak daha da ateşli bir yer olacak.” 
- Romantic Times -
 
“Komik, ciddi, tutkulu ve gerilim dolu... Tüm bu tezatlıklar tek bir hikâyede ve iki yetenekli yazarın kaleminde hayat buluyor.”   - Publishers Weekly-
 
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Yazarın tüm kitaplarını atlamadan okudum, sıkı takipçisiyim. Yeni kitabının çıktığını gördüğüm gibi fazla beklemeden sipariş verdim ve elime geçer geçmez de ilk fırsatta okudum. İki yazarın ortak çalışması olan bu kitapta polisiye, aşk, tutku, arkadaşlık ve daha bir çok şey var.
Carlin Reed kendisini takıntı haline getiren ve tacizleri gittikçe artan Brad’den kaçarak, izini kaybettirdiğini düşünürken yaşanan bir cinayet yeteri kadar güvende olmadığını gösterir. Ve Carlin tekrar yollara düşer ta ki Wyoming’deki küçük ve gizli saklı Battle Ridge kasabasına kadar.
Zeke Decker ise çiftlik sahibi, aşçı ve temizlikçi olarak özellikle erkek çalışan arayan bir kovboy. İkisinin de yolları bu kasabada kesişiyor ve ikisinin de birbirine ihtiyacı var.
Goodreads’te seri olarak görünüyor ama daha diğerleri çıkmamış. Linda Howard kitapları favorimdir, o yüzden ismi bile yetti kitabı okumam için. Ama sanki kendi kitaplarında aksiyona ve tutkuya aynı oranda yer verirken bu kitapta bir şey eksik geldi bana tam olarak neyin eksik olduğunu anlayamasam da…Linda’nın diğer kitaplarının da tez zamanda çıkmasını umut ediyorum.
ataç ikon Benimle Saklan
kitaba puan vermedi
1 beğen · 0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Ìlk Linda Howard okuma deneyimimdi.Ve bu yazarın ülkemizde neden çok sevildiğini anlamama yetti.Kitabı beğendim evet ama aynı zamanda da sevdim.Romantik kitaplar biliyorsunuz iki insanın arasındaki iliski dinamikleri ile ilerler ve biliriz ki sonu mutlu biter.Ìste usta bir yazarın bunu nasıl bir kurgu ve karakterlerle süslediği burada önem kazanır.Ve Linda Howard'da anladığım kadarıyla bunu çok güzel basaran bir yazar.Yer yer duygusal-yer yer hafiften polisiyeye kaçan gerçekten eğlenceli bir kitap sizi bekleyen.Bu türü seviyorsanız kaçırmayın✌
ataç ikon Benimle Saklan
kitaba 9 verdi
1 beğen · 0 yorum

Benimle Saklan - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Seni seviyorum,” dedi Zeke. “ Caydırıcı,Carly, Carlin…bugün her kimsen, yarın her kim olacaksan ol, seni seviyorum.”
ataç ikon Benimle Saklan
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
9/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Kitaplar