up
ara

Titan 3-Mücadele

Titan 3-Mücadele Konusu ve Özeti

Titan 3-Mücadele
Obsidiyen - Lux Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Titan 3-Mücadele kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. DEX yayınevinden 0 yılında 9786050946284 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Titan 3-Mücadele isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Titan 3-Mücadele kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: DEX
ISBN: 9786050946284
Sayfa: 392 sayfa
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin - Artvin

Serinin 3. Kitabının çok beklemeden çıkmasına çok sevindim ve 4. Kitabında aynı hızla çıkması beni daha da çok sevindirecek özellikle devamında olabilecekleri düşününce. Serinin ikinci kitabı Seth Tanrıkatili olduğu ve eter ihtiyacına dayanamayacağını düşündüğünden Josie’yi kendisinden korumak için terk ederek sonlanıyordu. Bu kitap ise çoğu kişinin aslında bildiklerinden çok farklı şeyle karşı karşıya olduklarını gösteriyor. Kısaca konusuna değinecek olursak; Seth, Josie'ye istemeden zarar verebileceği korkusuyla onu terk etti. Bu zor ayrılığın üstüne hazmetmesi gereken bir gerçek daha var: "Tanrı Katili Seth"in artık "Tanrı Seth"e dönüştüğü gerçeği... Yeni güçlerine ve istemese de ona hizmet etmeye gönüllü yeni hizmetkârlarına alışmaya çalışan Seth, başka bir haberle sarsılıyor: Josie, Hyperion'un eline düşmüş ve işkence görüyor. Böyle bir durumda sevdiği kadından ne kadar uzak durabilir? Bir tanrı olarak buna nasıl izin verebilir? Seth'le Josie'nin tekrar bir araya gelmesi hiç beklenmedik bir sürprizle taçlanıyor. Tüm bu göksel varlıkların amansız mücadelesinde, yeni bir haberle ve Josie'nin babası Apollo'dan aldığı kehanet yeteneğiyle, hayatları beklenmedik bir dönemece giriyor. Özellikle Josie’nin gördüğü son kehanet ile karşıya karşı kalınınca neler olacak çok merak ediyorum. O yüzden devam kitabının gelmesini çok ama çoooook sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum.
ataç ikon Titan 3-Mücadele
kitaba puan vermedi
0 yorum

Titan 3-Mücadele - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin - Artvin

Deacon ayağa kalkıp, “Seth,” diye fısıldadı. “Sen…öylece ortaya çıkıverdin…”
“Biliyorsun, Apollo’nun ya da diğer tanrıların her istediklerinde öyle rastgele ortaya çıkmaları kadar sinir bozucu bir şey yoktu,” dedim. Gözlerimi üzerlerinde gezdirerek masaya doğru yürüdüm. “Fakat kabul etmem gerekiyor ki bunu yapabilmek müthiş bir şey.”
Marcus gözlerini bana dikmeye devam etti.
Sırıttım. “Evet burada spoiler uyarısında bulunmam gerek. Artık bir tür tanrıyım.” Duraksadım. Öne eğilip ellerimi masanın düz yüzeyine yasladım. “Korkutucu değil mi?”
ataç ikon Titan 3-Mücadele
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 yorum
10/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Kitaplar