up
ara

Egomanyak

Egomanyak Konusu ve Özeti

Egomanyak
Patron kitabının da yazarı Vi Keeland tarafından kaleme alınan Egomanyak kitabı Romantik, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2017 yılında 9786059585743 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Egomanyak isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Egomanyak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Yabancı
ISBN: 9786059585743
Sayfa: 320 sayfa Basım Tarihi: 2017
Drew Jagger’la tanıştığım akşam, Park Avenue’daki yeni ofisimi ilk kullanışımdı. Dövüş hareketlerimi üstünde denemeden hemen önce 911 aradım. Beni hızlıca alaşağı etti, sonra onu dövmeye girişmeme güldü. Ofisime izinsiz giren kişi tabii kendini beğenmiş olacaktı, ne bekliyordum ki? Fakat ofise izinsiz giren o değilmiş. Benmişim. Ofisi kiralarken dolandırılmıştım. Tamamen zıt kişilerdik. Drew öfkeli, inanılmaz yakışıklı ve ilişkileri bitiren biriydi. Benim işim ise insanların evliliklerini kurtarmalarında yardımcı olmaktı. Aramızda ortak olan tek şey, aynı ofisi kullanıyor olmamızdı. Bir de gün geçtikçe inkâr etmesi zorlaşan çekimimiz.
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Sonunda kitabı okuyup bitirebildim. Ne zaman elime almaya kalksam hep araya başka kitabı alıp okuyorum nedense hiç okuyasım gelmemişti başta ama başladıktan sonra çok eğlenerek okuduğumu söyleyebilirim. Emerie ile Drew’in diyaloglarını okurken çok eğlendim. Emerie bir evlilik danışmanı, Drew ise boşanma avukatı ve ikiside aynı ofisi kullanmak zorunda kalınca komik eğlenceli sahneler ortaya çıkıyor. Kitapta Drew’in başından geçen ilk evliliğine de geri dönüşler oluyor. Eğlenceli, okurken yormayan bir kitaptı .
ataç ikon Egomanyak
kitaba 8 verdi
4 beğen · 2 yorum
Eda (@alaycikuss)
Merak ettim. Tavsiye eder misin peki? :)
24.12.17 beğen cevap
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Yazar Vi Keeland yine durmamış ilk kitaptan daha eğlenceli bir hikaye yaratmış.Karakterler yine muhteşem sevilesi -özellikle küfürbaz ve agzı bozuk Drew✌-Bu yazarın kitaplarına mutlaka bakın derim.Pìşman olmayacaksınız✌
ataç ikon Egomanyak
kitaba 10 verdi
3 beğen · 0 yorum
Gülşah

Gülşah

@gulsahh

eglenceli surukleyici ask hikayesi mutlu sonlar iyidir 😊
ataç ikon Egomanyak
kitaba 9 verdi
1 beğen · 0 yorum

Egomanyak - S41

"Tom yardım ettiğini düşünmüş, o yüzden benim ofisime yerleştirmelerini söylemiş."
Koridorda Drew'u takip ettim ve benim çalıştığım dosya oda¬sının yanındaki geniş ofisin kapısını açtı. Önceki gün ben bura¬dayken henüz bitmemişti, kirişlerin ve çerçevelerin asılması ge¬rekiyordu ve her şey muşambayla kaplıydı. Müteahhit bitirmek için dün bütün gün çalışmış olmalıydı.
"Vay canına. Burası çok güzel görünüyor. Sadece..." Düşün¬cemi paylaşmasam daha iyi olur diye düşündüm ve başımı İki yana salladım. "Boş ver. Güzel görünüyor."
"Sadece ne? Ne diyecektin?"
"Ofis çok güzel. Gerçekten öyle. Tavanı yüksek, geniş alçı kirişler, sadece... her şey beyaz. Neden hiç renkli boyatmadın? Her şey beyaz olunca biraz sıkıcı."
Omzunu silkti. "Ben basit şeyleri severim. Siyah ve beyaz."
Alayla güldüm. "O zaman iyi ki o gün geri döndün. Senin ofisin İçin parlak bir san renk seçmiştim bile. Fotokopi odası kır¬mızı olacaktı."
Güzel masam devasa ofisinde gerçekten harika görünüyor¬du, hem de sıkıcı beyaz boyaya rağmen. Masamın üstü kaim camdandı ve altında koyu maun rengi ayaklan vardı. Normalde modem mobilyaları seven biri değildim ama masa öyle güzel ve huzurlu görünüyordu ki almak zorundaydım.
"Mobilyacı bana bir zaman vermedi ama bugün gelip geri almaları gerekiyordu. Yeniden paketleme ücreti olarak benden yüzde kırkını istediler. Telefonda müdüre yetkisiz birine teslim ettikleri için kendi teslimat sözleşmelerini ihlal ettiklerini açıkla¬mam bir saatimi aldı."
"Telefonda iyisin."
"Üniversitedeyken bir basım şirketinin müşteri hizmetlerinde çalıştım. Şikayetlerle dolu uzun bir günden sonra neyin bir müşteriyi gerçekten dinlememi ve kuralları esnetmemi sağladığını hatırlıyorum."
Arda Günsür tarafından eklenmiştir.
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Sana kişisel bir soru sorabilir miyim?”
“Hayır.” Drew’un cevabı hızlıydı.
“Hayır mı?” Kafa karışıklığıyla yüzümü buruşturdum. “Bilirsin, genelde iki insan sohbet ederek yemek yiyorsa ve birisi diğerine ‘kişisel bir soru sorabilir miyim?’ diyorsa diğeri ‘evet’ der. Bu kibarlıktır.”
“Bir kuralım var. Ne zaman birisi ‘bir şey sorabilir miyim’ dese ‘hayır’ derim.
“Niye?”
“Eğer ‘sorabilir miyim’ diye sormak zorunda kaldığın bir şeyse muhtemelen benim cevap vermek istemediğim bir şeydir.”
ataç ikon Egomanyak
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum