up
ara

Kara Delikler

Kara Delikler Konusu ve Özeti

Kara Delikler
Hawking - Aforizmalar kitabının da yazarı Stephen Hawking tarafından kaleme alınan Kara Delikler kitabı Popüler Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786051715513 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Delikler isimli kitap 75 sayfadan oluşuyor. Kara Delikler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Alfa Yayıncılık
ISBN: 9786051715513
Sayfa: 75 sayfa Basım Tarihi: 2017
2016 yılının BBC Reith derslerinde Stephen Hawking, bütün bir ömür süren araştırmalarını on beş dakika içinde aktarma gibi gerçekten zorlu bir meydan okumayı kabul etti. Bu çok kısa süren derslerde Hawking, evrenin gizemlerini ortaya sererken, kara delikleri anladığımız takdirde uzayzamanın sırlarına erişebileceğimizi vurguluyor.
Eray Erdoğan

Eray Erdoğan

@erayerdogan

Stephen Hawking - Kara Delikler
Büyük ihtimalle içinde ne nice bilgiler barındırıyor ama maalesef ben anlayamıyorum.. Bu cümlemden anlayabileceğiniz üzere dili yani içeriği ağır bir kitap, önbilgi olmadan okunması; okunsa dahi anlaşılması zor. Ama tabi ki yazarı ve bilgilerine kesinlikle güvenebilirsiniz, önbilginiz varsa da kesinlikle faydalı bir kitap olacaktır.
ataç ikon Kara Delikler
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
mesude çoban

mesude çoban

@mesudecoban

Fizikle ilgili bu tarz zor konuları herkesin anlayacağı dile çevirmeyi başarmış. Merakı olanlar okumalı kesinlikle.
ataç ikon Kara Delikler
kitaba puan vermedi
3 beğen · 0 yorum

Kara Delikler - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle