up
ara

Öldüm Çık

Öldüm Çık Konusu ve Özeti

Öldüm Çık
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Perihan Gün tarafından kaleme alınan Öldüm Çık kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786059702584 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öldüm Çık isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Öldüm Çık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN: 9786059702584
Sayfa: 296 sayfa Basım Tarihi: 2017

Öldüm Çık - S41

Çok tedirgindim. Sevdiğim herkes, yaşaması gereken bütün iyi insanlar böyle güçlükler mi çekmeliydi? Bu olmak zorunda mıydı? Yine yaşamaktan nefret etmeye başlamıştım. Onları böyle görmekten, bu hale geldiklerini duymaktan, artık üzülmekten çok yorulmuştum.
Şeyda tarafından eklenmiştir.
Şeyda

Şeyda

@seydaeylul

Birinin ikna etmesi, birini çok sevmek ya da ondan çocuk yapmak istemekten başka bir şeydi aşk. Elbette içinde bunlar da vardı fakat en çok, "Ben bununla bir ömür sıkılmadan yaşar mıyım?" sorusuna "Tabii lan manyak mısın!" cevabı vermekti sanırım.
ataç ikon Öldüm Çık
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Şeyda

Şeyda

@seydaeylul

Kafamın içinde kuyruğu asla birbirine değmeden gezen yüzlerce tilki yüzünden beynimin içinde hiçbir şeye yer yok! Olmayacak dualara amin hatimleri indirmeler, lüzumsuz savaşlar, haksız yenilgiler ve büyüyen tükenmişlik sendromundan sonra her şeyden elimi ayağımı çekmeye karar vermiştim artık. Öylece kendi halinde durmak isteyenleri çok daha iyi anlıyordum.
ataç ikon Öldüm Çık
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Şeyda

Şeyda

@seydaeylul

Herkesin hayatında en az bir kez olmak koşuluyla yaşanan, o " BEN ARTIK BAŞA ÇIKAMIYORUM" hissini o kadar uzun süredir yaşıyordum ki ; defalarca ölmek istemiş ama canım acır diye de çok korkmuştum.
ataç ikon Öldüm Çık
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
8/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0