up
ara

Cinayet randevusu

Problem at Pollensa Bay

Cinayet randevusu Konusu ve Özeti

Cinayet randevusu
Ordeal by Innocence kitabının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Cinayet randevusu kitabı Cinayet, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2017 yılında 9789752123366 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cinayet randevusu isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Cinayet randevusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752123366
Sayfa: 214 sayfa Basım Tarihi: 2017
Her dedektifin, ister kadın olsun ister erkek, kendine özgü bir araştırma yöntemi vardır. Parker Pyne, Pollensa Koyu’ndaki Sorun adlı öyküde sorunu çözerken insan doğasına ilişkin sezgilerine güvenir... Harlequin Çay Takımı’nda Bay Satterthwaite, ilhamı gizemli Bay Quin ile işbirliğinde arar... Sarı İris adlı öyküde ise Hercule Poirot esrarengiz birinden gelen telefonla öğrendiği bir cinayet teşebbüsünde yeni baştan test edilir. Birbirinden farklı ve sıra dışı öyküleriyle dikkat çeken Cinayet Randevusu’nda Agatha Christie’nin kahramanları yine olağanüstü.
Nazlı

Nazlı

@selamalbatros

Bitti...
Tarzım olmamasına rağmen Agatha sever bir okurum ben aslında. Ama bu kitabındaki öykülerin neredeyse yarıdan fazlasını anlamadım.
Değişik bir dili vardı..
Ama abla hatrına bitirdim
ataç ikon Cinayet randevusu
kitaba 3 verdi
0 beğen · 0 yorum

Cinayet randevusu - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle