up
ara

Kaplumbağa Kabuğunda Dünya

Turtles All the Way Down

Kaplumbağa Kabuğunda Dünya Konusu ve Özeti

Kaplumbağa Kabuğunda Dünya
Aşk Baharı Beklemez kitabının da yazarı John Green tarafından kaleme alınan Kaplumbağa Kabuğunda Dünya kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2018 yılında 9786052993729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaplumbağa Kabuğunda Dünya isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kaplumbağa Kabuğunda Dünya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786052993729
Sayfa: 312 sayfa Basım Tarihi: 2018
On altı yaşındaki Aza, kaçak milyarder Russell Pickett’ın peşine düşmeye hiç de niyetli değildi aslında. Düşüncelerini ve dünyasını ele geçiren korkularıyla uğraşmak yeterince zordu zaten. Ancak bulana yüz bin dolar ödül vereceklerdi ve En İyi ve Korkusuz Arkadaşı Daisy paraya göz koymuştu bir kere. Böylece birlikte evlerinin yakın, dünyalarının uzak olduğu Pickett’ın oğlu Davis’in yanına gittiler.
Aza çabalıyordu. İyi bir evlat, iyi bir arkadaş, iyi bir öğrenci, hatta iyi bir dedektif olmaya çabalarken bir yandan da daraldıkça daralan düşünce sarmalının içinde sıkışıyordu…
Yeni kitabı uzun zamandır dört gözle beklenen John Green sevgi, direnç ve ömür boyu sürecek arkadaşlıkları konu aldığı bu romanında Aza’nın hikâyesini sarsıcı ve gözü kara bir açıklıkla paylaşıyor.

Kaplumbağa Kabuğunda Dünya - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Mehmet Külahçı

Mehmet Külahçı

@mehmetkulahci - Konya

Nadir olan, sizinle aynı dünyayı gören birini bulmaktır.
ataç ikon Kaplumbağa Kabuğunda Dünya
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum