up
ara

Solgun Karanfil

Solgun Karanfil Konusu ve Özeti

Solgun Karanfil
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Solgun Karanfil kitabı Tarihi Roman, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786051716978 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Solgun Karanfil isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Solgun Karanfil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Alfa Yayıncılık
ISBN: 9786051716978
Sayfa: 408 sayfa Basım Tarihi: 2018
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Günümüzün en çok okunan yazarlarından , benim de İncir Kuşları ve Piruze adlı kitaplarını okuduktan sonra büyük hayranı olduğum değerli yazarımız Sinan Akyüz 'ün yine aynı İncir Kuşları tadında hüzünlü , acı kayıpları olan Nazilerin Yugoslavya 'da ki soykırımını anlatan okunası tarihi bir roman. Kitaptaki anlatılanlar her ne kadar yazar tarafından belli bir kurguya göre düzenlenmiş olsa da yazılanların gerçekten yaşanmış olduğunu bilerek okumak acı verici ve sarsıcı. Yazarın kendine özgü üslubu ile her daim okuyacabilecegim bir kalem diyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
ataç ikon Solgun Karanfil
kitaba 9 verdi
2 beğen · 0 yorum
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

...
Kitap aşk ve tarihi içerikli bir olay örgüsüyle harmanlanmış. Aşkın tarihi bir olayla birleşimi etkileyici olmuş lakin, cümle tekrarlarına fazlaca yer verilmiş ve duygu betimlemelerinde aşırıya kaçılmış. Bu tür bir işleyişte kitabı bir tik de olsa fazla heyecanlı bir olay örgüsünden uzak tutmuş. Onun dışında kitabın ismi ve kapak tasarımı etkileyici ve içeriğe uygun olmuş.
ataç ikon Solgun Karanfil
kitaba 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
Nazlı

Nazlı

@selamalbatros

Bitti...
Bu adamın en sevdiğim huyu ağdalı cümleler kullanmadan anlatmak istediğini basitçe anlatması.
Kitabın konusu bildik,cümleler de basit kurulunca ortaya o bilindik Sinan Akyüz şöleni çıkıyor..
Hitler'in zulmünden nasibini alan iki aile,iki aşk..
Özlemişim yazarın kalemini,objektif yorum yapamadım o yüzden ???
ataç ikon Solgun Karanfil
kitaba 8 verdi
1 beğen · 0 yorum

Solgun Karanfil - S41

"Ben bugün gidiyorum. Sen ne dersen de, ben gidiyorum. İşgalcilerin hizmetine girmeyeceğim asla. Burada yolun açık olsun senin..."
Elvan tarafından eklenmiştir.