up
ara

Sevgimin Esareti

Sevgimin Esareti Konusu ve Özeti

Sevgimin Esareti
Sevgimin Esareti kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
ISBN:
Sayfa: 464 sayfa
Bu bir veda değil Demir, sadece hoşça kal. Hayat onu en sevdiklerinin yokluğuyla sınadığında, Demir acısının ve öfkesinin ardına gizlenmeyi seçti. Bu kaçış, onu İngiltere kırsalında münzevi bir yaşama esir etti; ta ki rengârenk şemsiyeli ve kırmızı yağmurluklu genç bir kız hayatına girene kadar. Hazan, kırmızı saçları ve yosun rengi gözleriyle Demir'in kalıplarının dışında, yüzüne hiçbir hüznün gölgesini düşürmeyen, neşeli ve hayat dolu, genç bir kızdı. Babasının ölümünün ardından mecburen sürüklendiği evin tüm kasvetine rağmen yüreğindeki sevince ve umuda gölge düşürmemeyi seçti. Üstelik yaşından beklenmeyecek bir sabır ve umutla kalbine misafir olan sevdaya sahip çıktı. Sevgimin Esareti, ilmek ilmek dokunan bir aşk hikâyesine davet ediyor sizi. Sayfaları çevirdikçe Hazan ile birlikte büyüyüp, Demir ile engellerin üstesinden geleceksiniz!
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Yazarın kalemini severek okuyorum ve her yeni çıkan kitabı bir öncekinden daha iyi bir kurgu daha sürükleyici oluyor.
Kitabın ilk birkaç bölümü durağandı ama devamı tabiri caizse su gibi akıp gitti. Demir geçmişinde yaşadığı acıları, kayıpları öfkesinin ardına gizleyen yaralı bir adam iken; Hazan yaşadığı acıları, kayıpları kahkahalarının ardına gizleyen neşeli, hayat dolu bir kızdı. Geçmişin düğümleri çözüldükçe Demir ile Hazan’ın hayatının birbirine nasıl kördüğümle bağlı olduğunu da görüyoruz. Kitabın konusundan bahsedip spoiler vermemeye çalıştım. Sevgili yazarımızın kalemini hala okumayan varsa kesinlikle okumanızı öneririm.
ataç ikon Sevgimin Esareti
kitaba 10 verdi
0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Yazar en sevdiklerimden olunca tabi ki okumaya doymuyor, elimden bırakamadan okuyup bitirmiş oluyorum kitabı. Sevgili @aysegulcicekoglu kitapları her defasında bir önceki kitabından daha keyifle okunası kitaplar yazıyor ve okumaktan büyük keyif alıyorum. 17 yaşındaki Hazan hem annesinin hem de babasının kaybı nedeniyle mirasını kullanabilmesi için üç yıl Londra 'da bir aile dostlarının yanında yaşamak zorunda kalır. Hikâyemiz böyle başlıyor ve Adana ve Londra arasında geçen hüzün, aksiyon tavanda seyreden ve imkansız ama mutlu bir final ile biten öyküsü taktire şayandı. https://www.instagram.com/bir_ailem_bir_de_kitaplarim/
ataç ikon Sevgimin Esareti
kitaba 10 verdi
0 yorum

Sevgimin Esareti - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Kelebeği uçmak için hazırdı. Kanatlarını çırpmaya başlamıştı, artık onu hiçbir şey durduramazdı.
ataç ikon Sevgimin Esareti
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Onu rahat bırakmalıydı, eğer Hazan geri dönerse bir daha bırakmayacağını biliyordu. Biraz buradan uzaklaşmalı ve duygularından emin olmalıydı. Ne diyorlardı; “Bırak gitsin; dönerse zaten senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.”
ataç ikon Sevgimin Esareti
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum