up
ara

67

67 Konusu ve Özeti

67
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Oğuzhan Uğur tarafından kaleme alınan 67 kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2018 yılında 9786052214299 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 67 isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. 67 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
ISBN: 9786052214299
Sayfa: 127 sayfa Basım Tarihi: 2018
Kitap Koçu

Kitap Koçu

@kitapkocu

Oğuzhan Uğur’u başlarda şarkılarından tanıyordum.. Komik tarzda çekilmiş klipleri falan . “Terbiyesizim.” şarkısı.. Sonra birden Youtube’de aktif bir şekilde video çekmeye başladı. Gerçekten olaylarla bağlantısı ve sivri zekası takdire şayan. Kitap herkesin anlayacağı açıklıkta. Yalın bir dil kullanılmış. Başlarda Siyasete biraz dokundurmuş {{Youtube kanalını da takip ediyorsanız baya her şeye giydiriyor (siyaset de dahil) }} dedim heralde böyle gidecek kitap siyasetle falan ama öyle olmadı. Bir iç hesaplaşmanın öyküsünü okuyorsunuz kitapta. İlk kitabı ama ben birazcık daha profesyonellik beklerdim. Sonuçta söz ustası, metin yazarı, kitap okumayı seviyor. Hani bir tık daha iyi olsa mıydı diye düşündüm. Okuyup okumamak size kalmış.. Benim söyleyebileceklerim bunlar
ataç ikon 67
kitaba 7 verdi
4 beğen · 0 yorum
Nazlı

Nazlı

@selamalbatros

Bitti..
İlk 60 sayfasını ben ne okuyorum ve neden okuyorum diyerek okudum..
Ama garip bir dürtü ile fırlatıp kenara atamadım..
Sonra içine düştüğüm girdaptan yavaş yavaş çıktım..
Başlarda hayal kırıklığı ile kapatacağımı düşündüğüm kitap beni bir iç hesaplaşmanın ortasına götürdü..
Ben Oğuzhan Uğur'un şarkılarının hemen hemen hepsini ezbere bilirim. Şu sıralar çektiği programını da takip ediyorum.
Ve şu kadarını söyleyeyim bir ilk roman için güzel bir açılış olmuş.
Alabilirsiniz izin verdim 😎😎😎
ataç ikon 67
kitaba 8 verdi
4 beğen · 0 yorum
Eray Erdoğan

Eray Erdoğan

@erayerdogan

Oğuzhan Uğur - 67
Oğuzhan Uğur’u youtubedan takip ediyorum, onun öncesinde de şarkılarından biliyorum ve başarılı biri olduğunu düşünüyorum. Kitap çıkardığı zaman hemen alıp okumayı istedim ve okurken gerçekten “ben ne okuyorum?” diye sordum kendime sonuna kadar fakat sonlarında her şeyin belli olmasıyla gerçekten ilk kitabı olduğunu göz önüne alırsak gayet iyi iş çıkardığını düşünüyorum. Çok beğendim. Tavsiye ederim hepinize.
ataç ikon 67
kitaba 9 verdi
0 beğen · 0 yorum

67 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
6.7/10
10 oy
Sence kaç puan almalı?
0