up
ara

Mimoza Caddesi (Cedar Cove Serisi 11)

Mimoza Caddesi (Cedar Cove Serisi 11) Konusu ve Özeti

Mimoza Caddesi (Cedar Cove Serisi 11)
Mimoza Caddesi (Cedar Cove Serisi 11) kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Nilgün Birgül
ISBN: 9786051865324
Sayfa: 416 sayfa Basım Tarihi: 2018
Muhtemelen eşimin beni terk ettiğinden haberiniz var. Tam ikinci baharı yaşıyorum derken Rachel, ergenliğin zirvesindeki kızım Jolene’le başa çıkamayacağına, bunun karnındaki bebeğimize iyi gelmeyeceğine karar verdi. Suçlunun ben olduğunun elbette farkındayım ama işlerin bu aşamaya geleceğini nereden bilebilirdim?

Şu an çözmem gereken en önemli sorun şu: Eşimi nasıl geri getirebilirim? Giderken ne bir adres ne bir telefon bıraktı. Bir diğer soru da kızım Jolene’le nasıl başa çıkacağım. Tabii bu sırada küçük kasabamızda tek sorun yaşayan ben değilim. Bilirsiniz Cedar Cove’da sular durulmaz. Sevgili Charlotte unutkanlıktan mustarip, Linc deseniz kayınpederinin gazabından kurtulamıyor. Ama ne olursa olsun benim aklım sadece Rachel’da. Nerede olduğunu biliyorsanız, beni de haberdar eder misiniz? Lütfen.

Bruce Peyton
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

...
Yazar bu seriye son verecekmiş. Mimoza Caddesi son kitaptan bir önceki... Bu serideki karakterlere o kadar alışmışım ki. Serinin sonuna yaklaştığımı bilerek bu kitabı okumak beni fazlasıyla hüzünlendirdi... Sanki çok samimi bulduğum arkadaşlarımdan ayrılacağım hissi verdi bu kitap... Yazar bu kitabında da biz okurlarına umudu aşılamaktan vazgeçmiş değil. Yazarın kalemini o kadar iyi tanıyorum ki hiç ters köşe olmadım. Olay örgüsündeki gelişmeler tam da düşündüğüm gibi ilerliyor. Sevilen yazarın aslında çok alışılmış bir kalıbı var ama yine de kitaplarını okumaktan büyük zevk alıyorum. Sonu belli olan, az buçuk tahmin edilebilen romanlar insanın zihnini dinlendiriyor. Özellikle bu yazarın kitaplarını, yorgun geçirdiğiniz bir günün ardından ya da size son derece ağır geldiğini düşündüğünüz romanın ardından okuyabilirsiniz. Serinin son kitabını büyük merakla ve hüzünle bekliyorum.
0 yorum
Erkan

Erkan

@erkan58

Bu kadının kalemini çok seviyor ve beğenerek okuyorum. Ülkemizde ve dünyada daha çok kadınların okuduğu yazar çok satanlar listesinin hep en başlarında yer almıştır. Bir erkek olarak hep okudum ve okumaya devam edeceğim.
0 yorum

Mimoza Caddesi (Cedar Cove Serisi 11) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle