up
ara
‹ Kumandanı Öldürmek

Kumandanı Öldürmek Kitap İncelemeleri

güns

güns

@guns

Murakami sayfaları hızla tükenirken keşke daha uzun olsaymış diye hissettiren bir kitap yazmış. Okuma eylemini bu kadar zevkli hale getiren, gizem dolu, sürükleyici bu kitaba kelimenin tam anlamıyla bayıldım.

Murakami sevenlerinin mutlaka okuması gereken bir eser olan 'Kumandanı Öldürmek', yazarın daha önce kitaplarını okumamış olanların için ise yazarın okunacak ilk kitabı olmamalı diye düşünüyorum. Sanki bu kitap biraz daha yazarı tanıyarak okumayı gerektiriyor. Tabi ki yinede tercih sizin. Keyifli okumalar...

http://www.gunselice.com/kumandani-oldurmek-haruki-murakami/
ataç ikon Kumandanı Öldürmek
kitaba 9 verdi
1 beğen · 0 yorum
Halenin Haresi

Halenin Haresi

@haleninharesi

Kitap çeşitli sebeplerle yalnız kalmış bir ressamı ve yalnız yaşadığı ev ve çevresinde olanları konu alıyor. Murakami, karakterlerini, iç dünyalarını ve onların dışında kalanları öyle ustaca kurguluyor ki, ne okuduğunuzu, ne zamandır okuduğunuzu unutturuyor size. Detaylar ve detayların akıcı yazarı. Tasvirler, güçlü anlatımlar, su gibi akan satırlar. 800 sayfalık bir kitaba ne zaman başladığımı anımsıyorum da, ne ara sonuna geldiğimi hatırlamıyorum. Gizemli, merak uyandırıcı, sürükleyici bir kitap.
ataç ikon Kumandanı Öldürmek
kitaba 8 verdi
4 beğen · 0 yorum